Провідний експерт – аналітик програми ВСГ / WASH

Вакансія: Провідний експерт – аналітик програми ВСГ / WASH

Графік: Part time

Локація: Київ

МБФ «Карітас України» (КУ) оголошує  конкурс на вакантну позицію Провідний експерт – аналітик програми ВСГ / WASH). Програма ВСГ/WASH прагне знайти досвідченого спеціаліста, який зможе ефективно використовувати інструмент Power BI для аналізу даних, з метою забезпечення звітування та ефективної реалізації проектів, що реалізуються у напрямку програми.

Основні обов’язки:

• Консолідація та інтеграція даних з KOBO у Power BI та ActivityInfo для створення панелей управління програмними активностями.
  • Пріоритезація отриманих даних відповідно до запитів.
  • Створення панелей управління у Power BI, налаштованих під специфічні потреби та завдання програми ВСГ (WASH), щоб забезпечити зручний доступ до необхідних даних.
  • Проєктування, розробка, тестування та запуск сценаріїв Power BI для забезпечення отримання даних для аналітики.
  • Створення інформаційних панелей та інтерактивних візуальних звітів за допомогою Power BI.
  • Імпорт даних і їх перетворення для використання на інформаційних панелях.
  • Взаємодія з командою програми для зрозуміння потреб щодо аналітики даних.
  • Збір вторинної інформації, її аналіз та обробка.
  • Консолідація великих масивів даних для подальшого аналізу та підготовки презентацій.
  • Підготовка детальних аналітичних звітів для донорів, керівника програми та інших зацікавлених сторін.
  • Розробка методологічних рекомендацій щодо роботи з масивами інформації.

• Експертиза в аналітиці даних проектів
  • Успішний досвід роботи з KOBO та Power BI, ActivityInfo
  • Високий рівень володіння аналітичними інструментами, вміння працювати з великими обсягами даних та навички візуалізації даних.
  • Здатність ефективно співпрацювати з різними командами та адаптувати аналітичні інструменти до потреб проектів.
  • Досвід роботи у міжнародних НГО або кластерних ініціативах буде перевагою.
  • Володіння англійською на високому рівні;
  • Вправний користувач MS Power BI та Excel;
  • Досвід роботи з КОБО та інтеграції даних в Power BI та ActivityInfo;
  • Аналітичне мислення для перетворення даних в інформативні візуальні матеріали та звіти;
  • Вміння використовувати аналітичні інструменти для вимірювання ефективності стратегій.

Необхідні знання та навички:

• Стресостійкість та мультизадачність.
  • Вміння працювати як самостійно, так і в команді.
  • Здатність ефективно комунікувати та доносити інформацію.
  • Уважність до деталей та високий рівень самоорганізації.
  • Вміння презентувати результати діяльності.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • можливість професійного зросту (по результатам роботи);
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи);
  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань;
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.