![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/49395832_1978581945782294_8954324973216858112_n.jpg)
6 січня цього року, у переддень величного свята Різдва Христового, працівники Карітасу Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ, а також спільнота для бездомних «Наша Хата» вже традиційно організували та провели Святу вечерю для усіх самотніх та потребуючих людей міста Дрогобича.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/49837052_2168161173512192_1435162535979384832_n-1024x768.jpg)
Свято розпочали із спільної молитви, після якої владика Григорій (Комар) єпископ – помічник СДЄ привітав усіх присутніх з прийдешнім світлим святом Божого народження, побажавши миру у серцях, взаєморозуміння та витривалості у новому році.
Вечеря складалася з традиційних для українського столу страв – куті, пампушок, вареників, борщу, риби тощо.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/01/49708588_2890863304264526_7070966656981270528_n-1-1024x768.jpg)
Після частування всі присутні (понад 100 осіб) мали змогу поколядувати, прославляючи радісну звістку про народження Божого дитятка. Усі гості залишились дуже задоволеними увагою та своєю участю у Святвечорі. Кожен дякував організаторам, отримавши пакуночки з їжею після закінчення вечері.
Працівники Карітасу та кафе «Витанія» висловлюють глибоку вдячність всім небайдужим та волонтерам, які долучилися до організації Святвечора, відгукнувшись на оголошення у засобах масової інформації чи на особисті прохання. Пам’ятаймо, що тільки разом ми здатні допомогти знедоленим та потребуючим, подарувавши їм радісні миті спільного святкування Різдва Господнього.
Автор: Уляна Яжик, Карітас СДЄ УГКЦ
Tags: #Карітас СДЄ