![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/06/maysternya-dlya-cholovikiv-e1529942172993.jpg)
В місті Дніпро “Карітас Донецьк” відкрив майстерню для хлопців та чоловіків з інвалідністю. Головна її мета – навчання столярній та слюсарній справі людей з особливими потребами, а також допомога їм в організації командної роботи.
Наразі в майстерні відточують ремісничі навички 20 хлопців та чоловіків, можливо, для декого з них це стане професією в майбутньому.
Більш детально про роботу майстерні – у сюжеті “9 каналу”.