Image

Паліативний догляд – допомога і підтримка для стареньких і немічних

12.63%Людмила з старенькими батьками на початку війни була змушена виїхати з Києва до Івано-Франківська. Жінці було дуже непросто, адже «на руках» двоє дуже хворих батьків. По приїзді гостро стало питання догляду, ліків, необхідних санітарних засобів. Добре, що дороги привели до Карітасу Івано Франківськ – родині запропонували послуги паліативного догляду для обох батьків: навідувалась медсестра Ліля, яка допомагала нам по догляду і по дому, лікарі Вікторія та Валентина давали свої рекомендації щодо лікування, отець Микола утішав та заспокоював своїми бесідами. На жаль, у червні 2022 року чоловік помер, відразу після його смерті його дружина на додаток до трьох попередніх інсультів отримала обширний інфаркт з ускладненнями. Тяжкий перебіг хвороби не дозволяє повернутись додому до Києва,. Хтозна як справилась родина, якби не Карітас.

Паліативні хворі можуть отримати допомогу в рамках проєкту  «Паліативні заходи: соціальна та медична допомога людям, які потребують мобільної паліативної допомоги», який впроваджується в Івано-Франківську, Харкові і Чорткові за фінансової підтримки фонду Renovabis. Зараз послуги паліативної допомоги отримують 275 осіб – це і медична підтримка, і соціально-психологічна, і духовна

.

Війна вплинула на життя всіх, але найвразливішими є люди зі складними захворюваннями. Вони потребують особливого догляду, різко реагують на події, стрес поглиблює їх і так важкий стан. Завдяки щедрій допомозі донорів проєкт продовжує функціонувати, але потреби ростуть і приходиться розраховувати на допомогу небайдужих людей!

Ми відкриваємо збір коштів на підтримку паліативної допомоги для людей, які опинились в критичних життєвих обставинах. Розуміємо складність часу і наявність великої кількості потреб.

Але кожна ваша гривня допоможе нашим підопічним:

Пані Олена отримає такі потрібні їй підгузки;

Пану Олексію зможемо купити вкрай необхідні ліки, які складно придбати за його скромну пенсію;

Прикутий до ліжка Вадим зможе частіше отримувати перев’язки і обробку пролежнів;

Пані Любов зможе частіше відвідувати лікар;

Цей список можна продовжувати і продовжувати…А головне – всім їм стане трошки тепліше від усвідомлення того, що вони не одні. Що їх пам’ятають і підримують навіть у ці нелегкі часи.

Ми розраховуємо на вашу небайдужість. 

Нова фаза проекту по паліативній допомозі «Palliative home care for vulnerable persons in Ukraine» триває 6 місяців. Тривалість проекту з 01.01.2024 року до 30.06.2025 року (18 місяців).

Щороку в рамках проекту по паліативу триває фандрейзингова кампанія «Паліативний догляд – допомога і підтримка для стареньких і немічних».

Кінцевий терміни збору коштів на неї – 30 червня 2025 року.

Залишок коштів, який може залишитися на кінець 2025 року піде на цю ж фандрейзингову кампанію  «Паліативний догляд – допомога і підтримка для стареньких і немічних»  вже  наступного проекту по паліативній допомозі за важкохворими людьми (2025 року).

Здійснюючи пожертву ви даєте згоду на неповернення коштів та можливий їхній перерозподіл/використання для нового проекту з надання паліативної допомоги в мережі Карітас.