![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/bezыmyannыj-2.jpg)
У Хмельницькому для пенсіонерів, самотніх хмельничан похилого віку та людей з інвалідністю діє програма підтримки «Соціальне прання».
Олені Данилівні 80 років. Старенька вперше вирішила скористатися ціє послугою. «Соціальне прання» є частиною проєкту «Мережа солідарності», що фінансується з бюджету Хмельницької міської ради в рамках конкурсу «Громадські ініціативи». Для потребуючих хмельничан така послуга обходиться безкоштовно.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/