Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

За період 26.10-01.11.20

Карітас Запоріжжя завжди допомагає медикам

Працівники проєкту «Простір підтримки» передали медичним працівникам 9-ї міської лікарні, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19, засоби індивідуально захисту (маски та захисні костюми), антисептичні та миючі засоби, а також капсули для прання від компанії Procter&Gamble.

Карітас піклується про вас.

Три столичні лікарні отримали засоби гігієни від Карітасу Київ

У час пандемії та боротьби з COVID-19 Благодійний фонд “Карітас-Київ” передав пральні порошки ARIEL трьом лікарям Дніпровського району від компанії Procter&Gamble:

1) КНП “Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги”;

2) КПН “Київська міська клінічна лікарня № 2”;

3) КПН “Київська міська клінічна лікарня № 3”.

Медичні заклади Ірпеня та Києва отримали засоби гігієни від Карітасу

Засоби для прання Ariel благодійники передали в Центральний Госпіталь ЗСУ м. Київ, Ірпінський Госпіталь ЗСУ та Дитячу Лікарню №1 м. Києва.

Також підгузки та пелюшки для дорослих відвезли у відділення Неврології та відділення Реанімації Нейрохірургії Центрального Госпіталя ЗСУ м. Київа.

Важливо усім нам і надалі пам’ятати про потреби наших захисників, маленьких пацієнтів та медиків, що ними опікуються!

Соціальне кафе-піцерія «Витанія» в Дрогобичі роздавала порції гарячого харчування для бездомних та потребуючих осіб

Мабуть, у цілому світі не знайдеться людини, яка б не відчувала негативного впливу поширення пандемії COVID-19. Найбільш вразливими категоріями залишаються безхатьки та літні одинокі люди.

«Ми не зупиняємось робити добрі справи. Продовжуємо працювати навіть в такий важкий час і піклуємось про тих, хто не в змозі самостійно собі допомогти. Порції гарячого харчування від нашого благодійного кафе «Витанія» отримали бездомні та потребуючі особи», – зазначили у Карітасі СДЄ.

КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги №2” Дарницького району отримав допомогу від Карітасу

Волонтери парафіяльної команди соціального служіння Парафії Святих Бориса і Гліба УГКЦ на Позняках передали лікарям медичного закладу гель для прання в капсулах ARIEL. У такий спосіб громада парафії продовжила реалізацію спільної акції разом з «Procter & Gamble» Україна та Карітасом України.

Настоятель парафії о. Андрій Боднарук подякував лікарям за їхнє жертвенне служіння для недужих. Також душпастир побажав усім медичним працівникам міцного здоров’я. «Нехай Господь Бог щедро винагородить Вас за все що робите для служіння людям», – зазначив священник.

Команда Карітасу Житомир відвідала соціальні заклади Житомира в межах акції «Піклування в кожен дім»

Представники Карітасу Житомир із пральними засобами від P&G навідались до:

КУ «Тетерівський дитячий будинок-інтернат» Житомирської обласної ради,

КНЗ «Житомирська спеціальна школа» Житомирської обласної ради,

БО «Міський центр обліку бездомних»,

Житомирського геріатричного пансіонату Житомирської обласної ради.

Кожен заклад отримав капсули для прання близько 3600 кілограм білизни.

Мета акції – якісні засоби гігієни є доступні для усіх, адже саме дотримання чистоти є одним із заходів у боротьбі з коронавірусом.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/