Запрошуємо на онлайн-конференцію «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення»
Епідемія коронавірусу зробила випуклими проблеми сучасного суспільства, зокрема загострила питання в політичній, економічній та соціальній сферах. Наслідки впливу COVID-19 та нові хвилі локдауну спричинили падіння економіки, згортання бізнесів, величезних економічних втрат, а також загострилася проблема безробіття. Усі ці фактори призвели до кризи довіри на усіх рівнях українського суспільства. Тим не менш, розширився простір громадського активізму, […]
Епідемія коронавірусу зробила випуклими проблеми сучасного суспільства, зокрема загострила питання в політичній, економічній та соціальній сферах. Наслідки впливу COVID-19 та нові хвилі локдауну спричинили падіння економіки, згортання бізнесів, величезних економічних втрат, а також загострилася проблема безробіття.
Усі ці фактори призвели до кризи довіри на усіх рівнях українського суспільства. Тим не менш, розширився простір громадського активізму, що зосередив свою діяльність на медичному волонтерстві, юридичних консультацій з питань трудових прав у карантинний період, зборі коштів і необхідних речей для літніх людей та вразливих груп населення зокрема. Однак, чи є місце людяності серед коронавірусної інфекції та як знайти шлях щастя в ситуації кризи?
Запрошуємо до обговорення питань після проведеного року життя в пандемії на онлайн- Конференції «Рік пандемії: виклики, можливості, рішення»
Для участі необхідно зареєструватися: https://cutt.ly/YlZj2Ml
Коли? – 25 березня 2021 р. з 11.00 год. до 15.00 год.
Де? – онлайн трансляція на сторінці Facebook та YouTube медіагрупи “Накипело”
Детальна інформація за телефоном: 0981855051; 0503665388
Подія відбувається в рамках проєкту “Долаючи розломи в громадах”, за підтримки «Карітас Німеччина» та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
Час бути разом: як інтеграційні виїзди SUN 2 допомагають родинам відновлювати сили
Шість таких подій проведено в межах другої фази проєкту Карітасу України «Зміцнюємо Україну зараз. Підтримка освіти та засобів до існування для вразливих українських дітей та їхніх родин» (SUN 2).
Сім рішень для інклюзивності громад: оголошено переможців конкурсу мікрогрантів Консорціуму PULSE
Сім громадських організацій з Одеської, Харківської, Миколаївської та Дніпропетровської областей отримають підтримку на реалізацію проєктів для людей з інвалідністю, дітей, ВПО та інших мешканців громад.
Карітас України приймав гостей з Філадельфії: митрополит Борис Ґудзяк відвідав чотири місцеві організації
11–17 серпня під час візиту солідарності до України митрополит Борис Ґудзяк навідався до чотирьох місцевих організацій Карітасу: Чернівецької єпархії, Хмельницького, Кам’янця-Подільського та соціального містечка «Назарет» Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

