За сприяння Карітасу в селищі Мирному буде безкоштовна питна вода
Більшість населених пунктів на лінії розмежування не мають питної води з різних причин – подекуди вода «пішла» з криниць та свердловин, подекуди водогін руйнують обстріли, а іноді вода є, але вона не придатна для вживання у їжу. Люди змушені купувати питну воду дорожче, ніж в великих містах, звідки її доставляють. Карітас України та Карітас Маріуполь […]
Більшість населених пунктів на лінії розмежування не мають питної води з різних причин – подекуди вода «пішла» з криниць та свердловин, подекуди водогін руйнують обстріли, а іноді вода є, але вона не придатна для вживання у їжу.
Люди змушені купувати питну воду дорожче, ніж в великих містах, звідки її доставляють.
Карітас України та Карітас Маріуполь за фінансової підтримки Caritas International розпочали великий «водяний» проект. Ми шукаємо підземні джерела води, робимо свердловини, очищуємо воду до якості питної та влаштовуємо зручні бювети для безкоштовного використання громадою.
Для пілотного проекту ми відібрали два селища Волноваського району – Мирне та Андріївку. Робота триває вже кілька місяців. І 12 лютого 2019 року нарешті до Мирного привезли конструкцію бювету, а наступного тижня доставлять фільтрувальне обладнання.

Ми працюємо, незважаючи на умови нашої зими. Відлига стала причиною того, що вчора вже впоравшись з роботою, техніка не змогла виїхати з багна і нам довелося звертатися до військових по допомогу.

Отже вже днів за 14 сподіваємося повноцінно запустити в Мирному це джерело з питною водою, а за місяць – і в Андріївці.
Роботи ведуться в рамках проекту «Підготовка до зими у Східній Україні».
Теги:
Читайте також
Виїхати з-під обстрілів — лише перший крок: як працює евакуація повного циклу
Для родини з прифронтової території евакуація часто означає не лише місце в автомобілі.
Проєкт MEDEVAC: україно-чеське співробітництво посилить реабілітацію та ментальне здоров’я на Дніпропетровщині
12 серпня у Дніпрі відбувся національний партнерський візит до медичних закладів, залучених до проєкту MEDEVAC, старт якого запланований на вересень.
Карітас України представляє авторське видання: «Інтеграційні заходи. Як згуртувати людей в громадах?»
Над практичним посібником, який увібрав у себе кращі практики проведення інтеграційних заходів у громадах, працювала група методологів: Олег Овчаренко, Олена Мельник, Валентина Смачило.

