Відбулась онлайн-конференція «Культура і релігія як важелі миробудування»
Разом до спільної мети. 15-16 липня 2020 року, Міжнародна благодійна організація «Карітас України» організовувала онлайн-конференцію «Культура і релігія як важелі миробудування». Мета заходу: показати досвід Карітасу в миробудуванні в співдружності з іншими організаціями. Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/
Разом до спільної мети.
15-16 липня 2020 року, Міжнародна благодійна організація «Карітас України» організовувала онлайн-конференцію «Культура і релігія як важелі миробудування».
Мета заходу: показати досвід Карітасу в миробудуванні в співдружності з іншими організаціями.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
Час бути разом: як інтеграційні виїзди SUN 2 допомагають родинам відновлювати сили
Шість таких подій проведено в межах другої фази проєкту Карітасу України «Зміцнюємо Україну зараз. Підтримка освіти та засобів до існування для вразливих українських дітей та їхніх родин» (SUN 2).
Сім рішень для інклюзивності громад: оголошено переможців конкурсу мікрогрантів Консорціуму PULSE
Сім громадських організацій з Одеської, Харківської, Миколаївської та Дніпропетровської областей отримають підтримку на реалізацію проєктів для людей з інвалідністю, дітей, ВПО та інших мешканців громад.
Карітас України приймав гостей з Філадельфії: митрополит Борис Ґудзяк відвідав чотири місцеві організації
11–17 серпня під час візиту солідарності до України митрополит Борис Ґудзяк навідався до чотирьох місцевих організацій Карітасу: Чернівецької єпархії, Хмельницького, Кам’янця-Подільського та соціального містечка «Назарет» Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

