Інженер-будівельник

Вакансія: Інженер-будівельник

Графік: full time

Локація: Київ

МБФ «Карітас України» (КУ) шукає в команду кваліфікованого Інженера-будівельника для проекту Забезпечення критично важливих базових потреб постраждалого від війни населення України, в тому числі на нещодавно звільнених територіях.

Основні обов’язки:

• Супроводжувати процес відновлення інфраструктурних та цивільних об’єктів на всіх етапах реалізації проекту, здійснення технічного керівництва проектними роботами;
  • Забезпечувати вчасне планування виконання завдань проекту відповідно до існуючих процедур та робочого плану;
  • Регулярно надавати необхідну інформацію та звітувати щодо прогресу реалізації та виконання робіт;
  • Супроводжувати процес закупівель, зокрема підготовка заявок, відповідних матеріалів, обладнання та робіт з визначенням специфікації та кількості, узгоджувати необхідні дані з керівником проекту.
  • У разі потреби надавати підтримку при проходженні експертизи технічної документації;
  • Забезпечувати реалізацію проекту відповідно до законодавства та державних норм, технологічних процесів, гарантуючи застосування стандартів у кожному конкретному випадку;
  • Здійснювати регулярні виїзди на об’єкти для перевірки якості виконання робіт і надання консультацій у разі необхідності;
  • Забезпечувати підготовку та обробку проектної документації: звіти, таблиці та іншу супровідну документацію;
  • Контроль якості та перевірка проектної документації, будівельно-монтажних робіт та проектно-кошторисної документації;
  • Проводити моніторинг належного отримання та використання обладнання та послуг, що надаються бенефіціарам;
  • Гарантувати дотримання мінімальних міжнародних стандартів в гуманітарній діяльності під час розроблення спеціальних операційних процедур та інших методичних розробок;

• Вища освіта в галузі будівництва/інженерії.
  • Досвід роботи в будівельній сфері від 3-х років.
  • Досвід роботи в гуманітарних та міжнародних неприбуткових організаціях – буде перевагою.
  • Досвід читання та складання проєктно-кошторисної документації.
  • Достатній рівень володіння українською мовою (усно/письмово)
  • Навички роботи з комп’ютером, вміння користуватися програмами пакету Microsoft Office (MS Word, Excel, PowerPoint та інш.).

Необхідні знання та навички:

• Підготовка завдань до проведення тендерів.
  • Здатність організувати процес на місцях із залученням усіх відповідних учасників.
  • Чітке розуміння мінімальних міжнародних стандартів в гуманітарній діяльності.
  • Базові знання гуманітарної допомоги або реалізації програм в контексті надзвичайних ситуацій.
  • Знання діючих нормативних документів, сучасних технологій будівництва.
  • Вміння працювати в команді та співпрацювати з колегами для досягнення спільних цілей.
  • Здатність керувати багатозадачністю та пріоритезувати завдання для виконання в установлені терміни.
  • Здатність працювати самостійно та приймати рішення в рамках встановлених процедур та політик.
  • Гнучкість до змін, здатність працювати в умовах невизначеності та швидкозмінного середовища.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • можливість професійного зросту до рівня Менеджера (по результатам роботи);
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи);
  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань;
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.