Асистент департаменту закупівель та логістики/ Assistant

Вакансія: Асистент департаменту закупівель та логістики/ Assistant

Графік: full time

Локація: Київ (очно+дистанційно)

МБФ «Карітас України» (КУ) шукає фахівця на позицію Асистента департаменту закупівель та логістики для допомоги в реалізації проєктної діяльності Фонду.

Основні обов’язки:

• Організація документообігу по запитах на закупівлю
  • контроль документів;
  • перевірка документів на відповідність;
  • обмін потрібною документацією з постачальниками.
  • Формування запитів на оплату в BAF: введення нових контрагентів, формування запитів на оплату, формування пакетів документів для оплати;
  • Контракт сервіс: відслідковування виконання контрактів, комунікація з постачальником, обмін документами.

• Вища освіта (у банківській, логістичній, дистриб’юторській чи ритейл сфері);
  • Досвід роботи в банківській або логістичній сфері;
  • Досвід організації процесів;
  • Впевнене володіння програмами BAF (1С), банківські системи з проведення платежів;
  • Володіння ПК (просунутий користувач Excel, Word);

Необхідні знання та навички:

• Відмінні письмові та усні навички комунікації;
  • Уважність до деталей;
  • Високий рівень організованості, наполегливості та послідовності;
  • Готовність до рутинної роботи;
  • Вміння планувати та виставляти пріоритети у роботі.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи);
  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань;
  • можливість професійного зросту;
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду  перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з  перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.