В Дніпрі проводять арт-терапевтичні заняття для дітей
За допомогою арт-терапевтичних методів відбувається соціалізація дітей з особливими потребами у дитячо-батьківській групі для дітей з інвалідністю «Я зможу». Як відомо, у творчості дитини відображається те, що її хвилює, що для неї важливе. У арт-терапії не існує “не красиво” та “не гарно” – навпаки, діти разом з батьками отримують задоволення від самого процесу творення, наповнюються […]
За допомогою арт-терапевтичних методів відбувається соціалізація дітей з особливими потребами у дитячо-батьківській групі для дітей з інвалідністю «Я зможу».
Як відомо, у творчості дитини відображається те, що її хвилює, що для неї важливе. У арт-терапії не існує “не красиво” та “не гарно” – навпаки, діти разом з батьками отримують задоволення від самого процесу творення, наповнюються позитивними емоціями у дружньому колі однодумців.



Дітки і батьки виходять із творчих занять у Карітасі наповненими яскравими емоціями, гарним настроєм та чекають на нові зустрічі!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
«Проєкти, які створюють джерела доходу – надзвичайно важливі», – про моніторинговий візит наших австрійських партнерів
Після щорічної партнерської зустрічі мережі Карітасу представники Карітасу Австрії та благодійної організації Nachbar in Not вирушили з моніторинговими візитами до місцевих організацій і учасників проєктів, які вони підтримують.
Реєстр збитків: як постраждалим від війни зафіксувати свої втрати
Війна залишила по собі не лише зруйновані будинки. Люди втрачали житло, роботу, бізнес, документи, доступ до майна, здоров’я, близьких, звичне місце проживання.
Ефективна адвокація починається зі співпраці, а справжні зміни – з голосу людей, заради яких вона здійснюється
Досвід Карітасу України було представлено на першому Форумі з питань політик та адвокації Карітасу Європи у Римі.

