У Івано-Франківську відбувся воркшоп «Протидія торгівлі жінками та дівчатами»
Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто, незалежно від віку, соціального статусу, освіти чи ще чогось. Серед груп ризику – малозабезпечені, матері-одиночки, багатодітні сім’ї та вихідці з них. А ще безпритульні діти та діти з неблагополучних сімей, наркозалежні, алкозалежні, безробітні. Воркшоп «Протидія торгівлі жінками та дівчатами» зібрав фахівців соціальних та міграційних служб, медиків, правоохоронців, юристів та […]
Жертвою торгівлі людьми може стати будь-хто, незалежно від віку, соціального статусу, освіти чи ще чогось. Серед груп ризику – малозабезпечені, матері-одиночки, багатодітні сім’ї та вихідці з них. А ще безпритульні діти та діти з неблагополучних сімей, наркозалежні, алкозалежні, безробітні.
Воркшоп «Протидія торгівлі жінками та дівчатами» зібрав фахівців соціальних та міграційних служб, медиків, правоохоронців, юристів та спеціалістів Карітас Івано-Франківськ, які з 2004 року надали фахову допомогу 258 особам, постраждалим від торгівлі людьми.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://new.caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
Підтримка, що об’єднує: волонтерство Карітасу для людей старшого віку в Україні
З роками багато людей стикаються з викликами, які ускладнюють повсякденне життя: погіршенням здоров’я, самотністю чи браком підтримки поруч.
Карітас України долучився до обговорення викликів у сфері протидії торгівлі людьми
Мар’яна Прокопик, старша юристка Карітасу України, взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань виявлення, припинення та розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, яке відбулося в Офісі Генерального прокурора.
Медична команда Карітасу України відвідала Шпиталь Шептицького у Львові
20 липня медична команда Карітасу України завітала з дружнім візитом до Шпиталю Шептицького у Львові – одного з найстаріших благодійних медичних закладів Галичини.

