Image

Карітас Харків запрошує на фотовиставку присвячену дружинам загиблих учасників АТО

0 Comments

Вже 6 рік поспіль в Україні триває війна. Ми втрачаємо найкращих синів та дочок нашої неньки, вшановуємо та пам’ятаємо їх. Кожен герой – це цілий світ та окрема історія його життя та його родини. Важко уявити, скільки горя, сліз та болю принесла до їхніх родин сумна звістка про втрату…

Виставку «Почуй мій голос» Карітас Харків присвячує тим, кому вже неможливо бути слабкими – вдовам, чиї герої поклали своє життя за Україну. Про них згадують не так часто, але варто лише задуматися, що пережили вони … Це не лише втрата коханого чоловіка, це втрата цілого світу родинного затишку і тепла, що панував у їхніх домівках.

Ці ніжні, тендітні жінки змушені стати «бійцями» та навчитися жити по-новому. Деякі з них, залишилися з малесенькими дітьми, заради яких треба бути сильними. Самотужки долати щоденні труднощі, які раніше лягали на плечі господаря. І найголовніше, стримуючи сльози і посміхаючись, ці жінки мають дивитися в майбутнє із світлою пам’яттю про минуле.

Ми прагнемо, аби суспільство «почуло» про їхній біль та крик любові, який рветься з душі і долинає до небес. 

Запрошуємо відвідати фотовиставку «Почуй мій голос», що присвячена вдовам загиблих воїнів АТО.

Відкриття: 18 лютого, о 14:00

Локація: м. Харків, Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтв – вул. Пушкінська, 62

Тривалість: до 11 березня 2019

Захід організовано у співпраці Карітас Харків, в межах проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру», громадської організації «Всеукраїнське об’єднання рідних загиблих, безвісти загиблих захисників України» та Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва.

Categories: Новини

Залишити відповідь