Фотовиставка «Гідність людини — як ми її бачимо»
07.11.11 5 листопада о 12.00 у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” відбулося відкриття фотовиставки «Гідність людини — як ми її бачимо», яка проходила у рамках V Суспільних Днів УГКЦ “Гідність людини та громадянське суспільство”. Об’єктиви фотокамер учасників створили справжню портретну галерею особистостей різного віку, зафіксували миттєвості реального життя людей, не ретушуючи проблем і негараздів. […]
07.11.11
5 листопада о 12.00 у Культурно-мистецькому центрі Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” відбулося відкриття фотовиставки «Гідність людини — як ми її бачимо», яка проходила у рамках V Суспільних Днів УГКЦ “Гідність людини та громадянське суспільство”. Об’єктиви фотокамер учасників створили справжню портретну галерею особистостей різного віку, зафіксували миттєвості реального життя людей, не ретушуючи проблем і негараздів.
Основу виставки складають кращі світлини, представлені фотохудожниками з різних регіонів України. У проведенні і підготовці виставки брали участь: Комісія «Справедливість і мир» УГКЦ, Комісія УГКЦ для сприяння єдності між християнами, Київське товариство студентів-католиків “ОБНОВА” та БФ „Карітас Київ”.
Мета виставки ? використовуючи засоби і можливості фотомистецтва, заохотити небайдужих людей до висвітлення подій з життя суспільства і Церкви, сприяти активізації діяльності спільнот, а також спробувати осмислити та відтворити через фотооб’єктив одну з найцінніших християнських рис людського існування ? гідність.
На виставці представлено понад 50 експонатів. Вона розрахована на широке коло відвідувачів.
Місце проведення ? Культурно-мистецький центр Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” (м. Київ, вул. Іллінська 9).
Більше деталей Ви можете знайти на сайті www.ecumenism.com.ua.
Теги:
Читайте також
Підтримка, що об’єднує: волонтерство Карітасу для людей старшого віку в Україні
З роками багато людей стикаються з викликами, які ускладнюють повсякденне життя: погіршенням здоров’я, самотністю чи браком підтримки поруч.
Карітас України долучився до обговорення викликів у сфері протидії торгівлі людьми
Мар’яна Прокопик, старша юристка Карітасу України, взяла участь у засіданні міжвідомчої робочої групи з питань виявлення, припинення та розслідування злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, яке відбулося в Офісі Генерального прокурора.
Медична команда Карітасу України відвідала Шпиталь Шептицького у Львові
20 липня медична команда Карітасу України завітала з дружнім візитом до Шпиталю Шептицького у Львові – одного з найстаріших благодійних медичних закладів Галичини.

