Фахівці Карітасу Маріуполь надали допомогу студентам-ВПО
Фахівці Простору Підтримки продовжують надавати кризову допомогу людям, які опинились в кризовий ситуації через карантин, у зв’язку з COVID-19. На цей раз до цієї роботи приєднались фасилітатори – представники громади «Ідія» розповіли, що студентів ПДТУ (Приазовський Державний Технічний Університет), які мешкають в гуртожитку університету, спіткала справжня гуманітарна криза. Багато студентів – ВПО, більшість з них […]
Фахівці Простору Підтримки продовжують надавати кризову допомогу людям, які опинились в кризовий ситуації через карантин, у зв’язку з COVID-19.
На цей раз до цієї роботи приєднались фасилітатори – представники громади «Ідія» розповіли, що студентів ПДТУ (Приазовський Державний Технічний Університет), які мешкають в гуртожитку університету, спіткала справжня гуманітарна криза.
Багато студентів – ВПО, більшість з них переселенці з буферної зони, та єдине джерело їх доходу – це стипендія або соціальні виплати, які рідко коли перевищують 1500 гривень. До карантину їм, як могли, допомагали родичі, але багато українців лишились постійного заробітку, тому втратили можливість надсилати кошти своїм дітям.
З кожним днем ситуація тільки погіршувалася, у Карітасі Маріуполь дізнались, що дехто зі студентів вже просто не має грошей навіть на базові продукти харчування.


Фахівці Простору Підтримки вирішили допомогти студентам, та надати продуктові набори, щоб на якийсь час закрити їх базові потреби.
Хочемо зазначити, що з деякими студентами у фонді вже були знайомі – дехто був волонтером Карітасу, хтось активно допомагав в соціальних проектах нашої громади «Ідія». Тому благодійники просто не могли пройти повз проблем людей, які і самі займають активну громадянську позицію, піклуються про соціальне життя нашої країни, але наразі самі потребують підтримки.
Дякуємо нашим постійним партнерам з МЕТРО – завдяки вам ми отримали можливість допомоги багатьом людям в цей складний час!
__
Центр розвитку громад та кризовий центр працюють в рамках проекту “Створення соціальних центрів для посилення можливостей подолання труднощів та розвитку потенціалу самодопомоги постраждалих від конфлікту людей і громад в Україні” за підтримки Карітасу Німеччини та Карітасу України.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
Безпека як частина професійної відповідальності: як гуманітарні команди Карітасу України готуються діяти в умовах підвищеного ризику
Гуманітарна діяльність спирається на чотири фундаментальні принципи – гуманність, неупередженість, нейтральність та незалежність. Саме вони визначають суть допомоги: реагувати на потреби людей, незалежно від обставин, і робити це послідовно й професійно.
«Процвітання крізь шторм»: проєкт Карітасу щодо підтримки сімей, які постраждали від війни
750 дітей та підлітків, а також 150 їхніх батьків або опікунів отримують комплексну допомогу від Карітасу в умовах соціально-гуманітарних викликів.
«Проєкти, які створюють джерела доходу – надзвичайно важливі», – про моніторинговий візит наших австрійських партнерів
Після щорічної партнерської зустрічі мережі Карітасу представники Карітасу Австрії та благодійної організації Nachbar in Not вирушили з моніторинговими візитами до місцевих організацій і учасників проєктів, які вони підтримують.

