Для молоді з інвалідністю відбувся семінар «Соціальна реабілітація в музейному просторі»
Учасники соціального центру «Поділись Своїм Теплом», що діє в Карітасі Броди, взяли участь в навчальному семінарі «Соціальна реабілітація в музейному просторі», який пройшов у місті Кременець. Семінар організовано Коаліцією захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів, разом із Кременецький краєзнавчий музей. На семінар зібрались люди з Одеси, […]
Учасники соціального центру «Поділись Своїм Теплом», що діє в Карітасі Броди, взяли участь в навчальному семінарі «Соціальна реабілітація в музейному просторі», який пройшов у місті Кременець.
Семінар організовано Коаліцією захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень за підтримки Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів, разом із Кременецький краєзнавчий музей.
На семінар зібрались люди з Одеси, Сум, Червонограду, Умані, Богуслава, Києва, Вінниці, Бродів, Тернополя, Коломиї, Львова, Чернігова і Бережан.


Програма включала в себе візит до центру реабілітації Товариства «Зоря Надії», ряд доповідей щодо реабілітації осіб з інвалідністю та цікаву екскурсійну програму, де учасники мали змогу ознайомитися із туристичними перлинами Волині.

Присутні відвідали Кременецький краєзнавчий музей, Державний історико-культурний заповідник у м. Дубно, Дубенський замок князів Острозьких XVст., Білокрини́цький дендропа́рк (дендрологічний парк місцевого значення у селі Білокриниця Кременецького району Тернопільської області), Замкова гора в м. Кременець, в народі званої Бона.
В рамках проекту «Програма
підтримки дітей та молоді з інвалідністю» Карітасу України.
Теги:
Читайте також
Не просто речі: як соціальні гардероби Карітасу підтримують людей під час війни
Після евакуації або втрати житла людям часто доводиться відновлювати побут майже з нуля. Одяг, взуття, речі для дітей чи базові предмети для дому стають не менш важливими.
Карітас України посилює підтримку постраждалих громад
Благодійний фонд «Карітас України» продовжує допомагати людям і громадам, які постраждали внаслідок війни. Один із ключових напрямів підтримки — житло, безпечні умови проживання та підготовка родин до зимового періоду.
Карітас України на World Urban Forum 13: які житлові рішення сьогодні шукає світ і який досвід має Україна
Майже 3 мільярди людей у світі сьогодні не мають доступу до належних житлових умов, а понад 1,1 мільярда проживають у неформальних поселеннях та житлових нетрях.