Реформуючи законодавство
В Україні прийнято законопроект про благодійництво 25.05.2011 Верховна Рада 17 травня у першому читанні ухвалила за основу проект Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» № 6343. За таке рішення проголосували 238 народних депутатів. «Народні депутати сьогодні зробили важливий крок, проголосувавши за законопроект про благодійництво. Як відомо, у світовому рейтингу благодійності Україна займає 150 місце […]
25.05.2011
Верховна Рада 17 травня у першому читанні ухвалила за основу проект Закону України «Про благодійництво та благодійні організації» № 6343. За таке рішення проголосували 238 народних депутатів.
Цей законопроект дуже важливий в умовах фінансової кризи і неефективного бюджетного фінансування соціальних закладів. Законопроект дає можливість залучити приватні кошти для вирішення соціальних, суспільно важливих проблем.
Метою законопроекту є забезпечення сприятливих умов для утворення і діяльності благодійних організацій, захисту прав благодійників та набувачів благодійної допомоги.
Законопроект передбачає ліквідацію основних перепон на шляху до благодійництва: надзвичайно складна, забюрократизована процедура реєстрації благодійної організації чи фонду; територіальні обмеження, які міжнародна спільнота давно визнала незаконними; важка процедура оформлення та передачі благодійної пожертви.
Довідка:
Теги:
Читайте також
Відновлення починається з дому: на півдні Одещини стартував проєкт із ремонту пошкодженого житла та юридичної підтримки
Війна залишає після себе не лише зруйновані будинки. Вона залишає людей із десятками запитань: як відновити пошкоджене житло, де знайти кошти на ремонт, як оформити документи та чи можна отримати державну компенсацію.
«Соціальні зв’язки — це не розкіш мирного часу. Це умова виживання»
Катерина Гончар, менеджерка Карітасу України, — про інтеграцію, довіру та людей, які вчаться жити разом.
Від колядки – до веснянки і далі в літо: як спів допомагає Насті з інклюзивного центру Карітасу Одеса.
Разом з мамою, Настя переступила поріг Інклюзивного простору Карітасу Одеса УГКЦ в жовтні минулого року. Потроху починалася підготовка до зимових свят, і фахівці запропонували кожному вивчити вірш для свята.

