Видача продуктових наборів в населених пунктах Очеретинської та Мар’їнської ВЦА

З початку цього року мобільна команда Карітасу Запоріжжя продовжує надавати допомогу у вигляді продуктових наборів в населених пунктах Очеретинської та Мар’їнської ВЦА Покровського району Донецької області.

Починаючи з листопада 2021 року благодійний фонд надає продуктову допомогу в рамках проєкту «Багатосекторальна гуманітарна допомога у грошовій, натуральній формі, послуг та медичних ваучерів для покриття базових потреб, продовольчої безпеки, фізичного і психічного здоров’я і підготовки до зимування постраждалих від конфлікту осіб на сході України» 2021-2023 рр.».

За цей час 245 потребуючих бенефіціарів, які проживають від 0-5 км від лінії розмежувань отримали продукти харчування. Таку необхідну, особливо в зимовий період допомогу, фахівці проєкту видали в селах Водяне та Кам’янка.

Враховуючи специфіку допомоги і категорії бенефіціарів, була організована адресна доставка до кожного подвір’я.

В лютому 2022р. команда проєкту продовжує видачу допомоги вразливому населенню м. Мар’їнка.

Проєкт здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини (GMFA).

Більш детальну інформацію щодо діяльності проєкту можна отримати за телефонами:

+38 050 420 32 12; +38 050 017 31 09; +38 050 476 28 60; +38 050 101 66 14

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/