![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120400927_2797101900521532_7445408740445799531_o.jpg)
Благодійний фонд «Карітас Київ» спільно з ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва» провели художню майстерню «Мужнє мистецтво» для учасників АТО/ООС та членів їхніх сімей (які зареєстровані та/або проживають у Дніпровському районі).
На заняттях, під супроводом художниці, учасники малювали картини. У занятті взяли участь дружини учасників АТО/ООС разом з дітьми.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120375545_2797101700521552_7396774746782231121_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120482203_2797101893854866_7098742267953290378_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/120315973_2797101947188194_9197847638167550939_o-1024x768.jpg)
Якщо ви мріяли навчитись малювати акриловими фарбами, ми запрошуємо Вас на безкоштовний курс художніх занять, які відбуваються щосуботи о 15:00 на базі ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва» за адресою вул. А. Малишка 25/1.
Якщо Ви хочете долучитись до художніх занять, вам потрібно подзвонити за телефоном 098 189-35-16 та записатись на заняття, також ви можете заповнити форму: https://forms.gle/Yy2HXT4tu6N5rA7w7 і ми вам передзвонимо.
У соціальному проекті можуть взяти участь учасники АТО/ООС та члени їхніх сімей (які зареєстровані та/або проживають у Дніпровському районі).
Цей соціальний проект реалізується Благодійним фондом «Карітас-Київ» за фінансової підтримки Дніпровської райдержадміністрації в межах міської цільової програми «Соціальне партнерство».
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/