Image

Тижневик заходів Карітасу на протидію COVID-19

0 Comments

За період 05.09-11.10.20

В Тернополі продовжує діяльність благодійний проект «PRO_милосердя»

Минулого тижня 34 комплексних обіди волонтери Карітасу Тернопіль розвезли до самотніх, пенсіонерів та тернополян з інвалідністю.

Щиро дякуємо усім хто підтримує діяльність проекту.

Карітас Київ передав меблі до Київського обласного перинатального центру

Шафи, тумбочки, вітрини, крісла, дивани, обігрівачі, пуфи та інше (БІЛЬШЕ 200 ОДИНИЦЬ!) значно поліпшать умови Київського обласного перинатального центру та будуть сприяти максимально комфортному перебуванню роділь, породіль, немовлят та відвідувачів у нашому медичному закладі.

Відзначимо, що для надання спеціалізованої допомоги вагітним жінкам з усієї Київської області, особливо з обтяженням перебігу вагітності та/або важкими формами соматичної патології у цей складний період боротьби з COVID-19 потрібен максимальний захист та комфортні умови. Особливо, якщо потрібен тривалий період відновлення після пологів чи/або виходжування маленьких немовлят у відділенні інтенсивної терапії до повного зміцнення та виписки з пологового будинку.

В Одесі відбувся круглий стіл на тему: «Сучасні підходи до допомоги тяжкохворим під час COVID-19»

Співробітники Карітасу Одеса проєкту «Стала система Домашньої опіки в Україні» взяли участь у засіданні у форматі круглого столу на тему «Сучасні підходи до допомоги тяжкохворим під час COVID-19», організованого БО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги».

Обговорили питання мультидисциплінарної співпраці, познайомилися з представниками організацій, які надають паліативну допомогу.

Карітас Донецьк надає комплексну допомогу мешканцям смт. Новотошківське та с.Оріхове, Попаснянського району

Мобільна команда фонду надала мальтисекторальну допомогу потребуючим малозабезпеченим людям, котрі проживають у зоні 0-5 км. від лінії розмежування Луганської області.

Мешканці отримали допомогу у вигляді паливних брикетів, наборів життєво необхідних медикаментів та засобів індивідуального захисту від COVID-19.

У період стрімкого розповсюдження COVID-19, працівники мобільних команд дотримуються підвищених засобів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь