![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/1-3.jpg)
З 7 до 28 грудня 2020 року, придбавши листівку добра на АЗК Parallel та партнерів, ви допомагали сім’ям, постраждалим від масштабних пожеж у Луганській області.
Як і обіцяли, усі кошти з продажу листівок були витрачені на купівлю необхідної побутової техніки погорільцям.
Нагадаємо, що 30 вересня минулого року стало відомо, що на Луганщині почалися пожежі у трьох місцях. За добу у вогняному колі опинилися 11 селищ. За інформацією ДСНС найскладніша ситуація склалася вздовж лінії зіткнення від Станиці Луганської до Сєверодонецька, де лісові пожежі набули загрозливого характеру для 22 населених пунктів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/2-3-1024x768.jpg)
23.01.2021 року, дякуючи компанії «Parallel», працівники Карітасу забезпечили чотири постраждалі родини з населених пунктів Капітанове та Муратове, Луганської області, пральними машинами та кухонним приладдям. Ці родини щиро вдячні за допомогу у наданні побутової техніки.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/3-2-1024x768.jpg)
Анна Миколаївна одинока мати, яка виховує 4 дітей: Дмитро 15 років, Євген 14 років, В`ячеслав 12 років (дитина із синдромом Дауна), Родіон 8 років. Родині вкрай тяжко на сьогодні, так як при пожежі згорів дім і все майно повністю, оскільки вогонь знищив усю вулицю. Матір вдячна за будь-яку допомогу.
На цей час родина поселилася у старій хаті, яка потребує ремонту. На державну допомогу чи компенсацію не претендують, оскільки не мають достатнього пакету документів на житло, яке згоріло. Родина у складних життєвих обставинах (незалежно від нещодавнього стихійного лиха, пожежі). В рамках проекту, завдяки АЗК «Parallel», працівники Карітасу надали родині напівавтоматичну пральну машину, 3 кг. засобу для прання та чайник.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/4-1-1024x768.jpg)
Родина Муштай із села Капітанове перебуває у складних життєвих обставинах. Двох дітей виховує бабуся Любов Муштай, тата і мами немає. Діти: Дмитро 11 років, Діана 17 років. Діти талановиті і відкриті для спілкування, навчаються в школі, соціально-інтегровані, потребують особливої уваги і підтримки. Родина постраждала від пожежі: згоріла хата і все майно повністю, оскільки вогонь знищив усю вулицю. На цей час родина поселилася у старій хаті, яка потребує ремонту. Бабусі дуже тяжко опікуватись онуками, і на маленьку пенсію неможливо відновити житло.
В рамках спільної акції з АЗК «Parallel», працівники Карітасу надали родині напівавтоматичну пральну машину, 3 кг. засобу для прання та чайник.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/5-1-1024x768.jpg)
Володимир Микитович доглядає за своїм братом Віктором Микитовичем інвалідом I групи. В наслідок пожежі у братів згоріло цілком все подвір’я . На теперішній час брати мешкають у хаті племінниці, котра на сьогодні знаходиться на заробітках за кордоном.
В рамках спільної акції з АЗК «Parallel», працівники Карітасу надали родині напівавтоматичну пральну машину, 3 кг. засобу для прання та чайник.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/01/6-1-1024x768.jpg)
Валентина Петрівна одинока пенсіонерка. У неї при пожежі згоріло все окрім маленького старого флігеля, в котрому вона знайшла притулок. Під Державну програму грошової допомоги, як постраждала від пожежі, вона не підпадає, адже згоріло не все подвір’я.
В рамках спільної акції з АЗК «Parallel», працівники Карітасу надали родині напівавтоматичну пральну машину, 3 кг. засобу для прання та чайник.
Ці родини щиро вдячні за допомогу у наданні побутової техніки. А ми в свою чергу дуже вдячні нашим партнерам, які в цей складний час не залишились осторонь чужої біди!
Готові допомогти постраждалим від пожежі – переходьте за посиланням: https://caritas.ua/fire/
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/