![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/61788109_682666412191768_527208060217720832_n.jpg)
Допомога Карітасу на Сході України не припиняється!
29 травня 2019 року, в с. Болотене та с.Сизе Станично-Луганського району Луганської області, які знаходяться в двох кілометрах від лінії розмежування, мобільна бригада у складі соціальних працівників та психолога Карітасу Сєвєродонецьк провела дистрибуцію продуктових наборів для найбільш потребуючих мешканців.
Також, для всіх охочих були надані індивідуальні консультації та проведено груповий захід з теми: «Регуляція стресових реакцій».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/61451219_682666328858443_6376838541095206912_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/61535156_682666308858445_4918378719522848768_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/61466921_682666238858452_286229342298570752_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/61510864_682666365525106_2542200647265026048_n.jpg)
Виїзд здійснено в рамках проекту: «Забезпечення базових потреб особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України, 2018-2019 рр.»