![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/94726247_1133441993662580_3124350478888992768_n.jpg)
В умовах карантину Карітас Стрийської єпархії УГКЦ здійснює своє служіння, зосереджуючись у підтримці й захисті осіб із категорії ризику, а також особливо надає підтримку парафіяльним волонтерам.
Важливо відзначити, що саме парафіяльні священники та волонтери сьогодні перебувають в авангарді милосердного служіння ближньому, допомагаючи людям, які самостійно не можуть протистояти викликам, що виникли із поширенням пандемії COVID-19.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/Stryj1.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/Stryj.jpg?fit=640%2C480)
Карітас Стрийської єпархії надав допомогу для парафій, які розвивають соціальне служіння в єпархії. Для забезпечення захисту волонтерів у парафії було передано захисні маски та дезинфікуючі засоби.
Також, окремо працівниками Карітасу передано допомогу у вигляді продуктів харчування, побутової хімії, засобів особистої гігієни літнім людям та потребуючим, які на даний момент є загрожені не тільки самою епідемією, але й економічними наслідками карантинних заходів.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/