![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2018/06/caritas-sev-social-house-e1529944333787.jpg)
В селі Боброве Луганської області незабаром відкриється соціальний будинок для сиріт з окупованих територій Донбасу. Проект реалізовано Карітасом Сєвєродонецьк, а підтримали його місцеві підприємці – в подальшому вони готові будуть за власний кошт навчити та працевлаштувати мешканців соціального закладу.
Всього у будинку будуть мешкати 12 осіб, які виховувались без батьків, а тепер отримають житло, професійне навчання та робоче місце.
Відео: Телеканал UA: Донбас
Tags: #Діти