![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/IMG-72fdecd1470b3f50e6e9d02282425d86-V.jpg)
19-20 серпня 2019 року в школі с. Берестове та Орлівському НВК фахівцями Карітасу був проведений майстер-клас по роботі з деревом «Кольоровий дивограй».
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/20190821_111739.jpg?fit=640%2C853)
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/20190821_114958.jpg?fit=640%2C853)
Діти із захопленням долучились до заходу: вибирали заготовку з фанери, працювали над її вдосконаленням – полірували, шліфували, розмальовували, працювали з випалювачем, покривали шаром лаку та звичайно брали участь в ігрових вправах на командоутворення.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/20190821_112036.jpg?fit=640%2C480)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/IMG-dedf9e71729a8a2801883612202796ed-V.jpg?fit=640%2C361)
Варто зазначити, що така діяльність сприяє розкриттю внутрішнього ресурсу дитини та спонукає до її творчого вираження.
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/20190821_141140.jpg?fit=640%2C480)
Захід організовано «Простором підтримки», проектами «Древодім» та «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України», який реалізує БО «БФ «Карітас Краматорськ» за фінансової участі DCV та BMZ та Caritas Austria.