Image

Благодійність з Монобанк Україна

0 Comments

З початку 2022 року Карітас України почав співпрацювати із Monobank. Тепер абсолютно всі клієнти Монобанку можуть пожертвувати гроші на благодійні проекти Карітасу безпосередньо з офіційного додатка. Для цього також можна використовувати нарахований кешбек за покупки.

Як пожертвувати Карітасу України в Монобанку?

Щоб самостійно передати на благодійність через додаток гроші, необхідно авторизуватися в мобільному онлайн-банкінгу, перейти в розділ «Інші платежі». Там буде відповідний пункт: «Благодійність».

Із переліку фондів обираєте Карітас України, вказуєте суму операції і підтверджу транзакцію. Є можливість також додати платіж в регулярні. Комісій і лімітів по таким транзакціях не передбачено.

Єдине обмеження: для переказу можна використовувати тільки гривневий рахунок. Якщо у користувача також є доларовий, або в євро, то спершу потрібно кошти конвертувати (це також можна зробити прямо в додатку).

Долучайтесь до благодійності разом із Monobank та Карітасом України!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь