Image

За пів року Карітас Івано-Франківськ допоміг шістьом людям, які стали жертвами трудової експлуатації

0 Comments

З початку 2022 року працівники благодійного фонду “Карітас Івано-Франківськ” допомогли шістьом людям, які стали жертвами трудової експлуатації. Зокрема, від трудової експлуатації постраждали дві жінки та четверо чоловіків.

Франківський Карітас з 2004 року працює у напрямі протидії торгівлі людьми. Упродовж цього часу працівники фонду допомогли 237 людям, з них — 147 жінкам, 123 чоловікам та трьом дітям. В організації також діє консультативний центр з надання допомоги людям, які стали жертвами торгівлі.

До Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначають 30 липня, в Івано-Франківську на Вічевому майдані провели акцію “5 маркерів безпеки”, щоб привернути увагу жителів до цієї проблеми. Для жителів Франківська підготували кілька локацій, де розповідали, як не стати жертвою торгівлі людьми та що робити, якщо виникла така ситуація.

Начальник відділу міграційної поліції управління Нацполіції в області Юрій Довган розповів, що зазвичай люди потрапляють небезпеку за кордоном через довірливість та легковажність.

“По Івано-Франківській області в останні роки були випадки, пов’язані з втягненням людей у жебрацтво, у трудову експлуатацію, людей використовували для праці у порнобізнесі. Були випадки сексуальної експлуатації. Зараз особливо вразлива категорія — жінки, які більше та частіше виїжджають за кордон”, — сказав Юрій Довган.

Щоб не стати жертвою торгівлі людьми у поліції радять:

• не довіряти підозрілим повідомленням та пропозиціям;
• утримуватися від випадкових знайомств;
• не сідати в авто з незнайомцями;
• пам’ятати про правила Інтернет-безпеки;
• повідомляйте близьким про своє місце перебування;
• у разі непередбачуваних ситуацій телефонувати у поліцію.

В Україні діє безкоштовна національна “гаряча” лінія за номером 527 з протидії торгівлі людьми.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь