Продовжуємо активну роботу у сфері протидії торгівлі людьми
Карітас Івано-Франківськ відвідує місцеві ОТГ із заходами, на меті яких інформування громади стосовно проблеми торгівлі людьми, безпечного перетину кордону і працевлаштування. Команда фонду вже побувала у Єзупільській ТГ і провели інформаційну акцію, щоб привернути увагу громадськості до проблем торгівлі та експлуатації людьми. Працівники Карітасу зустрілися з представниками Єзупільської селищної ради та провели вуличну інформаційну акцію […]
Карітас Івано-Франківськ відвідує місцеві ОТГ із заходами, на меті яких інформування громади стосовно проблеми торгівлі людьми, безпечного перетину кордону і працевлаштування.
Команда фонду вже побувала у Єзупільській ТГ і провели інформаційну акцію, щоб привернути увагу громадськості до проблем торгівлі та експлуатації людьми.
Працівники Карітасу зустрілися з представниками Єзупільської селищної ради та провели вуличну інформаційну акцію для мешканців громади, під час якої інформували про ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та правила безпечної подорожі й працевлаштування за кордоном.


Інформаційна акція відбулася у рамках проєкту «Розбудова спроможності Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми в Івано-Франківській області» за підтримки IOM Ukraine та за фінансової підтримки USAID – US Agency for International Development та “Посилення мережі консультаційних центрів з протидії торгівлі людьми в Україні 2021” за фінансової підтримки Карітасу Іспанії Cáritas Española та Карітасу Кореї.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://new.caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
Час бути разом: як інтеграційні виїзди SUN 2 допомагають родинам відновлювати сили
Шість таких подій проведено в межах другої фази проєкту Карітасу України «Зміцнюємо Україну зараз. Підтримка освіти та засобів до існування для вразливих українських дітей та їхніх родин» (SUN 2).
Сім рішень для інклюзивності громад: оголошено переможців конкурсу мікрогрантів Консорціуму PULSE
Сім громадських організацій з Одеської, Харківської, Миколаївської та Дніпропетровської областей отримають підтримку на реалізацію проєктів для людей з інвалідністю, дітей, ВПО та інших мешканців громад.
Карітас України приймав гостей з Філадельфії: митрополит Борис Ґудзяк відвідав чотири місцеві організації
11–17 серпня під час візиту солідарності до України митрополит Борис Ґудзяк навідався до чотирьох місцевих організацій Карітасу: Чернівецької єпархії, Хмельницького, Кам’янця-Подільського та соціального містечка «Назарет» Карітасу Самбірсько-Дрогобицької єпархії.

