Карітас Хмельницький отримав статус єпархіального
Днями відбулася надзвичайна подія у становленні та розвитку Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ». З благословення єпископа Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, рішенням Засновників та Членів правління організації, БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отримав статус єпархіального. Карітас Хмельницький відвідали Андрій Васькович – президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України» та Дзвінка Чайківська – генеральний секретар «Карітасу України», експерт проектів і програм […]
Днями відбулася надзвичайна подія у становленні та розвитку Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ».
З благословення єпископа Кам’янець-Подільської єпархії Івана Кулика, рішенням Засновників та Членів правління організації, БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» отримав статус єпархіального.
Карітас Хмельницький відвідали Андрій Васькович – президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України» та Дзвінка Чайківська – генеральний секретар «Карітасу України», експерт проектів і програм по охороні здоров’я, керівник лобістської групи Карітасу України.

Після підписання усіх нормативно-правових документів, Андрій Васькович та Дзвінка Чайківська у супроводі синкела Кам’янець-Подільської єпархії о. Івана Данкевича відвідали Хмельницьку міську раду, де відбулася робоча зустріч з Хмельницьким міським головою Олександром Симчишиним.
За круглим столом обговорили питання співпраці влади міста і БФ «Карітас-Хмельницький УГКЦ» у розвитку соціальної сфери громади та дійшли висновку, що нинішній позитивний стан співпраці органів міського самоврядування та благодійного фонду обумовлений, в першу чергу, таким чинником, як обопільне бажання сторін співпрацювати на користь жителів міста, утвердження Хмельницького як європейського високорозвиненого полісу.

Ввечері відбулася зустріч Президента Карітасу України з колективом Благодійного фонду «Карітас-Хмельницький УГКЦ».

Пан Андрій Васькович мав добру нагоду цього дня поспілкуватись з працівниками та подякувати їм за роботу.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/
Теги:
Читайте також
Не просто речі: як соціальні гардероби Карітасу підтримують людей під час війни
Після евакуації або втрати житла людям часто доводиться відновлювати побут майже з нуля. Одяг, взуття, речі для дітей чи базові предмети для дому стають не менш важливими.
Карітас України посилює підтримку постраждалих громад
Благодійний фонд «Карітас України» продовжує допомагати людям і громадам, які постраждали внаслідок війни. Один із ключових напрямів підтримки — житло, безпечні умови проживання та підготовка родин до зимового періоду.
Карітас України на World Urban Forum 13: які житлові рішення сьогодні шукає світ і який досвід має Україна
Майже 3 мільярди людей у світі сьогодні не мають доступу до належних житлових умов, а понад 1,1 мільярда проживають у неформальних поселеннях та житлових нетрях.