Учасникам товариства німців “Відергебурт” провели тематичний тренінг
29-го вересня 2019 року в Одеському обласному національно-культурному товаристві німців “Відергебурт” відбувся тренінг з проекту “Обізнаний та готовий до Німеччини”. Даний проект спрямований на те, щоб надавати консультації особам, які планують легально іммігрувати до Німеччини на довгостроковий період. На тренінгу учасники мали можливість дізнатися про мету проекту, існування факторів ризику при міграції і перебуванні у […]
29-го вересня 2019 року в Одеському обласному національно-культурному товаристві німців “Відергебурт” відбувся тренінг з проекту “Обізнаний та готовий до Німеччини”.
Даний проект спрямований на те, щоб надавати консультації особам, які планують легально іммігрувати до Німеччини на довгостроковий період.
На тренінгу учасники мали можливість дізнатися про мету проекту, існування факторів ризику при міграції і перебуванні у ФРН та ознайомитися з послугами, які надаються консультантом в межах представленого проекту.

Організатори та реалізатори даного проекту на території України щиро вдячні керівнику товариства німців “Відергебурт” – пані Вікторії Брант за надання дозволу проведення даного тренінгу з можливістю подальшої співпраці.
Проект організований благодійною організацією Diakonie Deutschland при підтримці Федеративного відділу для біженців та мігрантів у Німеччині Bundesamt für Migration und Flüchtlinge та реалізується в Україні благодійним фондом Caritas Odessa UGCC
Більше інформації: ☎️ +38 (095)-295-77-30
Теги:
Читайте також
Карітас продовжує відновлювальні ремонти та підтримку ВПО у Запоріжжі
Карітас продовжує надання допомоги в межах проєкту «Комплексна підтримка евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни громад у Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях».
Там, де надія сильніша за війну. Роздуми після кількох днів на півдні України
Нещодавно я повернувся з поїздки на південь України. Разом із колегами ми відвідали Запорізьку, Херсонську та Миколаївську області, де зустрічалися з командами Карітас Запоріжжя, Карітас Херсон, Карітас Берислав та Карітас Миколаїв.
«Ми знаходимо надію в дії»: делегація Карітас України на Світовому конгесі милосердя у Вільнюсі
Президентка Карітас України Тетяна Ставничи виступила зі свідченням «Діло милосердя в умовах війни» на VI Світовому апостольському конгресі милосердя, який завершився у четвер у Вільнюсі.