Карітас СДЄ відвідав Міністр Канцелярії президента Польщі та консул з Департаменту співпраці з поляками в Україні
Дружній візит партнерів фонду Адама Квятковського та Рафала Коцота відбувся 22.02.2019 року. Сторони мали на меті обговорити майбутню співпрацю у сфері соціального супроводу та інтеграції. Дякуємо за модерування та запрошення поважних гостей заступнику директора Карітасу СДЄ Артуру Деска, голові наглядової ради української гуманітарної групи. Директор, о. Ігор Козанкевич, подякував за підтримку та співпрацю і вручив […]
Дружній візит партнерів фонду Адама Квятковського та Рафала Коцота відбувся 22.02.2019 року. Сторони мали на меті обговорити майбутню співпрацю у сфері соціального супроводу та інтеграції.

Дякуємо за модерування та запрошення поважних гостей заступнику директора Карітасу СДЄ Артуру Деска, голові наглядової ради української гуманітарної групи.

Директор, о. Ігор Козанкевич, подякував за підтримку та співпрацю і вручив почесним гостям Єпархіальні грамоти.
Максим Бондаренко, національний координатор інтеграційних центрів підтримки сім’ї Карітасу України за підтримки Caritas Polska, розповів про специфіку та роботу інтеграційного проекту, а також подарував гостям фільми та книжки із інформацією про діяльність центрів.

Запрошено на зустріч також було місцеву владу, а саме, голову міста Тараса Кучму і Василя Качмара, заступник міського голови.
Результатом зустрічі буде подальша плідна співпраця з нашими партнерами.
Теги:
Читайте також
Не просто речі: як соціальні гардероби Карітасу підтримують людей під час війни
Після евакуації або втрати житла людям часто доводиться відновлювати побут майже з нуля. Одяг, взуття, речі для дітей чи базові предмети для дому стають не менш важливими.
Карітас України посилює підтримку постраждалих громад
Благодійний фонд «Карітас України» продовжує допомагати людям і громадам, які постраждали внаслідок війни. Один із ключових напрямів підтримки — житло, безпечні умови проживання та підготовка родин до зимового періоду.
Карітас України на World Urban Forum 13: які житлові рішення сьогодні шукає світ і який досвід має Україна
Майже 3 мільярди людей у світі сьогодні не мають доступу до належних житлових умов, а понад 1,1 мільярда проживають у неформальних поселеннях та житлових нетрях.