Менеджер складського приміщення /Warehouse Manager

Вакансія: Менеджер складського приміщення /Warehouse Manager

Графік: full time

Локація: Київ

МБФ Карітас України шукає в команду Менеджера складського приміщення – фахівця з хорошими навичками в комунікації, який керуватимете діяльністю, пов’язану зі складською доставкою, отриманням, зберіганням і відправкою товарів на підтримку проєкту Карітас України.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу: з нами у Вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

• Координувати діяльність складських приміщень, гарантуючи, що вони підтримуються у відмінному фізичному стані та в кількості, що відповідає встановленим вимогам щодо безпеки, догляду та гігієни для зберігання та охорони.

• Забезпечувати оптимальне використання простору та ресурсів.

• Працювати у тісній співпраці та координації з операційною командою Карітасу України та постачальниками послуг для ефективного та результативного планування й реалізації надходжень, зберігання та відправлення товарів відповідно до графіків доставки.

• Координувати та контролювати вхідну та вихідну обробку товарів, а також перевіряти та звіряти надходження та відправлення товарів за накладними для точного обліку кількості, нестачі, пошкоджень, втрат або непридатних товарів.

• Впровадити системи контролю запасів для належного поводження з товарами та обліку.

• Забезпечити ведення актуальних складських записів (реєстраційна книга, картки сховищ, звіти про втрату, шляхові накладні тощо) і системи файлів для моніторингу, контролю та довідки.

• Координувати та контролювати запис даних у відповідних системах.

• Готувати точні та своєчасні звіти щодо інвентаризації, контролю запасів і складської діяльності.

• Вища освіта.

• Від 3-х років досвіду роботи у сфері управління запасами або складом з значною відповідальністю. Бажано у міжнародній організації.

• Знання та розуміння принципів управління запасами та контролю.

• Досвід управління командою і здібності, які сприяють створенню навчального середовища.

• Зразкове володіння пакетом MS Office (Excel, Word). Досвід роботи з системами управління базами даних є перевагою.

Навички та вміння:

• Сильні навички планування, визначення пріоритетів і управління часом.

• Поведінка відповідно до визнаних професійних та організаційних правил етики.

• Хороші навички комунікації та управління відносинами.

• Проактивність, винахідливість, орієнтованість на ефективні рішення та зразковий результат.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • конкурентний рівень заробітної плати
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань
  • можливість професійного зросту
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політикою та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ця вакансія передбачає проведення низку перевірок, зокрема перевірка рекомендацій від попередніх працедавців та даних щодо судимостей.

Якщо у Вас є успішний відповідний досвід і Ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua.