Посада: Координатор із зовнішніх зв’язків/Керівник програми із розвитку зовнішніх зв’язків

Графік: full time

Локація: Київ

МБФ «Карітас України» запрошує в команду Координатор із зовнішніх зв’язків. Метою Програми зовнішніх зв’язків  є «будувати мости»: будувати партнерські відносини та представляти інтереси Карітасу на національному та міжнародному рівнях шляхом розвитку та підтримки ефективних відносин з державними установами та офіційними особами, організаціями ООН, партнерськими організаціями та інституційними донорами, зокрема в Україні, включаючи використання та розвиток відповідних каналів зв’язку та супровід представників таких організацій для регіональних офісів і програм Карітасу.

1. Підтримка національного офісу Карітас України в комунікації із зовнішніми стейкхолдерами

• Формування іміджу Карітас України та представлення інтересів організації через співпрацю з партнерами – консультаційні послуги, інформування та сприяння розвитку та обмін інформацією (для створення ясності щодо мережі Карітас).
  • Розбудова та зміцнення співпраці між Карітасом України та ООН, з інституційними донорами та партнерськими організаціями в Україні.
  • Участь і представництво інтересів Карітасу в координаційних групах ООН та подібних місіях, на відповідних місцевих і регіональних конференціях, семінарах, зустрічах і заходах.
  • Координувати комунікацію на місцях (відрядження Дніпро, Одеса, та Західна частина України) на форумах та міжнародних зустрічах.
  • Сприяння локалізації в Україні (Діяти у складі Ukrainian Alliance of CSOs).

2. Підтримувати регіональні та місцеві організації Карітас у побудові та підтримці продуктивних та ефективних відносин та комунікації із зовнішніми стейкхолдерами.

• Моніторинг та збір інформації про регіон (контекст, потреби, пропозиції щодо стратегії спільних дій).
  • Підтримка місій/візитів в регіони офіційних делегацій, донорів, урядовців для посилення переговорних процесів (зосередження на потребах і проблемах, які існують на конкретній території) та представництво інтересів Карітасу.
  • Розробка та підтримка регулярних каналів зв’язку та взаємодії, встановлення та підтримка контактів з урядовцями, місцевими органами влади, представниками громадянського суспільства, дипломатичного співтовариства, міжнародних партнерів, бізнесу та інших, для представлення інтересів Національного офісу та місцевих організацій Карітас  та залучення допомоги в складних регіонах.
  • Активна участь у робочій групі по співпраці зі структурами ООН (наприклад, робоча група сталих рішень)

3.  Сприяти розвитку та підтримувати ефективну комунікацію між місцевими організаціями Карітас та структурними підрозділами Карітасу України в напрямку зовнішніх відносин, включаючи фасилітацію  прямої комунікації між місцевими організаціями Карітасу.

• Участь та спільна робота в стратегічній робочій групі напрямку розвитку зовнішніх зв’язків, разом з фахівцями з інших структурних підрозділів
  • Інформування керівництва Карітасу України про хід партнерських зустрічей та їх підтримку
  • Регулярне звітування перед керівництвом Карітасу.

• Повна вища освіта.
  • Високий рівень володіння українською мовою (усно та письмово).
  • Вільне володіння англійською мовою.
  • Відмінні комунікативні навички (усні та письмові) та публічних виступів, здатність будувати та підтримувати відносини з людьми на всіх рівнях.
  • Високий рівень організованості, ефективності, наполегливості та послідовності.
  • Вміння працювати в динаміці швидких змін, зосереджено та спокійно виконувати одночасні завдання та виставляти пріоритети.
  • Високий рівень розуміння особливостей PR менеджменту та оперування зовнішніми зв’язками.
  • Добре розвинені лідерські навички та навички роботи в команді
  • Добре розвинені навички багатозадачності, зі здатністю діяти як ефективний тактик та володіти стратегічним мисленням.
  • Добре розвинені навички ефективної комунікації та гнучкого мислення, для можливості впливати та залучати прямо чи опосередковано колег різного рівня, для активної позиції у переговорах та вирішенні конфліктів.
  • Готовність до відряджень

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • конкурентний рівень заробітної плати
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань
  • можливість професійного зросту
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду  перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників. З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з  перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: akholodnytska@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.