Інженер-будівельник/Shelter Field Engineer

Вакансія: Інженер-будівельник/Shelter Field Engineer

Графік: full time

Локація: Полтава

МБФ Карітас України шукає в команду Інженера-будівельника – спеціаліста, який забезпечить якісне будівництво та здійснюватиме інспекції ходу виконання будівельних проектів згідно контракту.

Проект, в який буде залучений інженер-будівельник, зосереджений на підготовці до зимового періоду, наданні притулку та грошової допомоги населенню в постраждалих від війни районах центральної України.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу: з нами у Вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

• Підтримувати перевірку об’єктів оренди, орендарів, орендодавців, агентів і комунікацію з ними.
  • Брати участь в оцінках домогосподарств і громад, і рекомендувати покращення, які відповідають потребам вразливих груп населення на основі настанов Карітас України.
  • Забезпечувати дотримання національних, і міжнародних стандартів, і правил щодо якості, безпеки та навколишнього середовища, а також відображення галузевих стандартів і передового досвіду.
  • Проводити обстеження власності та заповнювати контрольні списки якості будівель.
  • Рекомендувати правильні рішення та дії на основі вимог проекту і виходячи зі стану майна.
  • Вживати будь-яких інших запропонованих дій для забезпечення проживання орендарів у безпечному та належному житлі та гідних умов життя.
  • Готувати місцеві звіти та підтримувати систему файлів для належної та ефективної проектної документації.
  •  Здійснювати координацію з іншими структурними підрозділами Карітасу України щодо всіх аспектів реалізації проекту.
  • Сприяти безпечному будівництву, шляхом регулярного перегляду ініціатив безпеки на місці проекту та дотримання вимог усіма сторонами.

• Досвід роботи у сфері забезпечення та контролю якості, інспекції будівель або управління будівництвом, (з досвідом ефективного керування роботою підрядника) – 2 роки.
  • Знання місцевих будівельних норм і стандартів проектування.
  • Професійне володіння програмами MS Office (Word, Excel, Outlook Access– і в ідеалі MS Project).
  • Достатній рівень володіння англійською мовою.
  • Добре розвинені навички міжособистісного спілкування, досягнення консенсусу.
  • Навички планування та організації, аналітичний підхід.
  • Чесність та професіоналізм.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування
  • графік роботи: 90% часу на об’єкті (для проведення оцінки, підтримки зв’язків із громадою та інспектування будівлі).
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань
  • можливість професійного зросту
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.   З політикою та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті.

Звертаємо Вашу увагу на те, що ця вакансія передбачає проведення низку перевірок, зокрема перевірка рекомендацій від попередніх працедавців та даних щодо судимостей.

Якщо у Вас є успішний відповідний досвід і Ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua.