Експерт захисту дітей

Вакансія: Експерт захисту дітей

Графік: Part time

Локація: Київ  або Львів

МБФ «Карітас України» (КУ) оголошує конкурс на вакантну позицію Експерта захисту дітей.

Основні обов’язки:

• Участь у розробці та стандартизації форм роботи, інструментів збору даних, форм звітності та ініціатив з покращення якості надання послуг, вдосконалення діяльності організації в напрямі Простір дружній до дітей (ПДД).
  • Допомога у планування діяльності, програм та заходів, у сфері надання психологічних та соціальних послуг.
  • Участь у підготовці та написанні проектів у напрямку Простір дружній до дітей (ПДД), а також допомога в плануванні, реалізації та моніторингу програм та ініціатив із захисту дітей.
  • Надавати технічну підтримку та рекомендації співробітникам на місцях і партнерам щодо надання послуг із захисту дітей та втручання.
  • Допомога в проведенні оцінок, опитувань та аналізі даних для визначення ризиків, потреб і тенденцій захисту дітей.
  • Підтримувати зусилля в розбудові потенціалу, сприяючи проведенню тренінгів і семінарів з питань захисту дітей для фахівців напрямку, персоналу, волонтерів і членів громади.
  • Забезпечення наставництва та коучинг для персоналу з питань захисту дітей, щоб покращити їхні навички та знання щодо програм захисту дітей.
  • Надання консультаційної підтримки працівникам напрямку Простір дружній до дітей (ПДД),  а також організація супервізій/інтервізій для команд та причетних до напрямку
  • Контролювати виконання проектів працівниками, досягнення напряму.
  • Ведення робочих груп, координація фахівців напряму.
  • Співпраця з внутрішніми та зовнішніми зацікавленими сторонами, включаючи державні органи, НУО та громадські організації, щоб забезпечити ефективну координацію заходів із захисту дітей.
  • Організація, координація та участь у міжкомандних зустрічах та нарадах.
  • Участь у зустрічах кластеру, представлення організації, комунікація з іншими організаціями урядовими і неурядовими, вітчизняними та іноземними з метою представлення МБФ “Карітас України”.
  • Здійснювати робочі поїздки в локації виконання проекту за потреби.

• Вища освіта в галузі педагогіка, соціальна робота та інші суміжні спеціальності
  • Володіння англійською на рівні B1
  • Досвід роботи в дитячо-молодіжних центрах (бажано в неурядових громадських об’єднаннях) від 2 років
  • Досвід роботи на посадах, пов’язаних з організацією роботи та/або методологічною підтримкою дитячо-молодіжних центрів
  • Досвід безпосередньої роботи з соціально вразливими групами населення, зокрема з дітьми та їхніми сім’ями
  • Знання основ соціального супроводу
  • Досвід роботи з волонтерськими та громадськими організаціями (ВПО)
  • Знання законодавчі та нормативно-правові акти, які регламентують захист прав дітей
  • Організація, форми і методи планової роботи в організації, система стандартів, порядок розроблення нормативних матеріалів

Необхідні знання та навички:

• Здатність планувати та визначати пріоритети у роботі.
  • Відмінні організаторські здібності.
  • Відмінні письмові та усні навички спілкування.
  • Вміння швидко, грамотно та цікаво підготувати та презентувати інформацію.
  • Вміння працювати в команді та співпрацювати з колегами для досягнення спільних цілей.
  • Комп’ютерна грамотність (MS Word, Excel, Power Point, Outlook, пошукові системи, Інтернет, тощо.)
  • Здатність працювати самостійно та приймати рішення в рамках встановлених процедур та політик.
  • Гнучкість до змін, здатність працювати в умовах невизначеності та швидкозмінного середовища.

Ми пропонуємо:

• офіційне працевлаштування;
  • можливість професійного зросту до рівня Проектного менеджера (по результатам роботи);
  • гнучкий графік роботи (з можливістю віддаленої роботи);
  • конкурентний рівень заробітної плати;
  • потрібні ресурси для виконання поставлених завдань;
  • можливість бути в команді великої мережі Благодійних організацій.

Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — з нами у вас є можливість розвиватися та долучитись до якісних змін у суспільстві!

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів.

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників.

З політиками та процедурами можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

Якщо у вас є успішний відповідний досвід і ви відповідаєте вимогам вакансії, надсилайте резюме та супровідний лист на електронну адресу: recruiter@caritas.ua

Термін розгляду надісланого резюме — від 1 до кількох тижнів до моменту закриття вакансії. Зверніть увагу, що для розгляду вашого резюме важливо, щоб ваш досвід, навички та мотивація долучитись до нашої команди (зазначені в мотиваційному листі) відповідали опису вакансії.