Адміністратор проекту (діяльність у сфері будівництва)

Назва посади: Адміністратор проекту (діяльність у сфері будівництва).

Адреса: Київ

Карітас України входить в одну з найбільших міжнародних мереж благодійних організацій у світі та Європі. Слово «Сaritas» означає воднораз любов і милосердя, співчуття та благодійність.

Місією Карітасу України є розвиток традицій доброчинної діяльності та здійснення соціальної роботи, виходячи із християнських морально-етичних цінностей.

Метою Карітасу України є розробка та впровадження національних програм для забезпечення соціальної допомоги та підтримки найбільш потребуючого населення України незалежно від національної приналежності чи віросповідання.

• Оперативне управління проектом.
  • Контроль за виконанням завдань та планів проекту відповідно до проектної документації.
  • Подання пропозиції що до корегування реалізацією проекту.
  • Підготовка звітів до подання партнерам та зацікавленим сторонам.
  • Виконання проектних завдань і доручень.
  • Підготовка звітності по проекту в різних розрізах на основі наданих членами команди проекту даних.
  • Організація, ведення внутрішнього і зовнішнього документообігу проекту.
  • Організація нарад, підготовка презентацій, ведення протоколів.
  • Адміністрування документації проектів (оформлення документів, оновлення, перевірка, супровід узгодження) і контроль її виконання.
  • Консультування команди проекту щодо методології управління проектами.
  • Ведення архіву проектів.

• Повна вища освіта, відповідно до профіля здійснення діяльності.
  • Діяльність в сфері будівництва не менше 2-х років.
  • Досвід роботи в НДО.
  • Основи проектної діяльності, будівництва.
  • Водійські права категорії В.
  • Вміння організовувати операційні процеси.
  • Вміння планувати.
  • Вміння працювати з персоналом.
  • Вміння працювати в кризових обставинах.

Повинен знати:

• Відмінні письмові та усні навички спілкування.
  • Вільне володіння українською мовою.
  • Базове знання англійської мови.
  • Володіння ПК (MS Word, Excel, Power Point, Outlook, пошукові системи, інтернет, тощо.)

Карітас України прагне створити та підтримувати середовище, яке пропагує основну цінність людської гідності та запобігає домаганням, зловживанням та експлуатації своїх працівників, партнерів та бенефіціарів .

Кандидат на цю посаду перед співбесідою має ознайомитися з політиками та процедурами Системи Убезпечення та Кодексу поведінки співробітників можна ознайомитися на нашому сайті: https://caritas.ua/sfg/

Звертаємо Вашу увагу на те, що дана вакансія передбачає проведення ряду перевірок, включно з перевіркою рекомендацій від попередніх працедавців та перевіркою даних щодо судимостей.

удь-ласка, надсилайте резюме та супровідний лист на ел.скриньку: istetsenko[at]caritas.ua