Image

Всеукраїнська конференція з миробудування «Будуємо мости, а не стіни: 4 роки практик миробудування Карітасу»

0 Comments

2 липня 2021 року, відбудеться підсумкова конференція Карітасу України та партнерів в межах проекту «Долаючи розломи в громадах» за підтримки Карітасу Німеччини та Федерального МЗС Німеччини.

На заході будуть представлені досягнення мережі Карітасу в рамках комплексу практик з миробудування, що впроваджувались протягом 4 років діяльності в п’яти регіонах України (Івано-Франківськ, Краматорськ, Харків, Кам’янське, Київ).

Конференція буде проходити у гібридному форматі: вживу у м. Івано-Франківськ та онлайн на платформі Zoom із трансляцією на сторінці Карітасу України у Фейсбуці, а також сторінках залучених Карітасів.

Серед запрошених спікерів: священники, партнери з громадського і державного сектору та інші спеціалісти, учасники проекту з числа ВПО, ветеранів АТО/ООС, сімей загиблих.

Програма конференції:


10:00-10:30

Вітальне слово та вступ

Загальний огляд діяльності у сфері миробудування

10:40-11:20

Вплив психо-соціальної підтримки та інтеграційних заходів на покращення психо-емоційного стану груп, що постраждали від конфлікту

11:30-12:10

Співпраця з працівниками соціальної, освітньої сфери та журналістами щодо зменшення травматизації та протидії мові ворожнечі

12:20-13:00

Міжрелігійний діалог – результати та можливості

14:00-14:40

Суспільний рівень. Значення діалогів, культурних і спортивних тематичних заходів у миробудуванні

14:40

Підсумки

Окрема подяка Карітасу Івано-Франківськ за організацію заходу.

Підсумкова конференція з миробудування відбудеться в рамках проекту «Долаючи розломи в громадах, що постраждали від конфлікту: відзцілення до співпраці» за підтримки Карітасу Німеччини та Федерального МЗС Німеччини.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X