Image

Свято Карітасу в смт. Луганському пройшло на одному подиху!

0 Comments

Минулого тижня співробітники проєкту «Стійкість та розвиток» Карітасу Краматорськ спільно з відділом культури смт. Луганське провели для дітей веселе літнє свято.

Усмішки, радість та сміх линули з кожного куточка скверу. Так багато діток тут не було давно. Веселощі, конкурси та танці були на будь-яку категорію діток.

Усіх присутніх чекала цікава, захоплююча подорож – з танцями, піснями та іграми. Під час цієї мандрівки діти побували на сіми локаціях: «Творча», «Ігрова», «Танцювальна», «Рибалка», «Подарункова», «Тату», «Інтелектуальна».

Діти об’єдналися в команди, мандрували по станціях, виконували тематичні завдання, заповнювали маршрутні листи, намагалися першими впоратися та перемогти.

Ми порадувати малечу не тільки фізичним навантаженням, а й завданнями, де без тактики і мислення точно не обійтися!

До свята приєдналися й військові – подарували малечі солодощі. Справжнім сюрпризом стала солодка вата,запашний попкорн та символічні даруночки.

Шумно, весело і з великим задоволенням малеча поринула в казковий світ, а найбільшою нагородою для організаторів став дзвінкий сміх дітвори! Нехай діти ростуть здоровими і щасливими, вчаться і займаються улюбленими справами.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X