Image

Підтримка мешканців с. Старий Айдар

0 Comments

На початку липня, мобільна бригада Карітасу Донецьк видала продуктові набори найбільш потребуючим мешканцям с. Старий Айдар Щастинського району, яке знаходиться на відстані 0-5 км від лінії ведення бойових дій в Луганській області.

Також для місцевих мешканців психолог проекту Basic Needs провела групове заняття з правопівкульного малювання, завдяки якому учасники відчули в собі сили та натхнення для подальшого розвитку, а також підняли свою самооцінку, настрій та отримали позитивний емоційний заряд

Місцеві мешканці були щиро вдячні за всебічну допомогу, яку надає Карітас Донецьк у м. Дніпро.

Робота проводиться в рамках проекту «Забезпечення базових потреб в різних секторах, включно з грошовою допомогою, особливо вразливих людей, що постраждали внаслідок конфлікту на сході України в 2019-2021рр.».

Паливним партнером виступила мережа АЗК «Parallel» www.facebook.com/parallel.ua в рамках проекту «Авто Добра».

У період розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів, тому працюють за новими протоколами.

Проект здійснюється при підтримці Міністерства Закордонних справ Німеччини (GMFA).


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X