Image

Літо+Карітас=радість дітям буферної зони

0 Comments

З метою проведення літнього дозвілля для малечі зі шкіл буферної зони проектом «Психосоціальний супровід дітей та батьків у буферній зоні на сході України» Карітасу Краматорськ було організовано змістовну програму.

Рухливі ігри, спортивні змагання, психологічні та арт-терапевтичні заняття, творчі майстер-класи радують хлопчиків і дівчат протягом літа.

Так, чудового сонячного дня, психолог проєкту, Марина Мартиненко мала можливість провести захоплююче інтерактивне  ігрове заняття для розвитку емоційного інтелекту дітей «Подорож до себе» у с. Берестовому.

Емоційний інтелект, або як його ще називають EQ, входить до топу найбільш важливих компетенцій у сучасному світі. Щоб відчувати себе комфортно та впевнено  – варто розвивати свій емоційний інтелект. І дбати про це необхідно з самого дитинства.

Вправи «Скринька емоцій», «Емоції у рухах», «Компас почуттів», « Горщик радості» допомогли дітям усвідомити наскільки значення емоцій в життя людини важливе та як віднайти способи екологічного вираження  таких почуттів як гнів, злість, роздратування.

Виховним моментом заняття було позитивне світосприйняття, повага і любов до ближнього.

По завершенню заняття, кожна дитина отримала смачну солодку вату.

Активності проводяться в межах проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X