Image

Карітас навчав бенефіціарів відстоювати особисті кордони

0 Comments

У червні психолог Карітасу Донецьк разом з мешканцями міста Золоте роздумували над видами порушень особистісних кордонів та методами їх захисту і відновлення.

Тема «Особисті кордони» дуже болюча, та багатогранна, адже всі ми щодня не усвідомлюючи порушуємо чужі особисті кордони, а хтось – наші. Іноді чужа думка, коментар або зауваження, яку виказує інша людина відносно нас, дуже напружує, ображає, змушує відчувати себе погано і пригнічено.

Зазвичай люди не можуть захистити власні кордони з двох причин. Перша: у людини взагалі немає такої навички. Другий варіант: люди вміють захищати свої кордони, але не можуть протистояти в конкретній ситуації.

Завдяки імпровізованим вправам в парі під супроводом психолога, бенефіціари мали можливість експериментувати із зонами комфорту та проаналізували власні стратегії реагування для збереження свого психологічного здоров’я.

Допомога надається в рамках проекту «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях»

Паливним партнером виступила АЗС «Параллель» в межах спільного проекту з Карітасом України «Авто Добра».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X