Image

Карітас Львів організував сімейний табір «Відпочинок задля єднання»

0 Comments

Шестеро мам з чотирнадцятьма дітьми протягом чотирьох днів відпочивали у Сколівських Карпатах. 

За підтримки управління соціального захисту департаменту соціальної політики ЛМР, проєкт “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні” благодійного фонду Карітас Львів організував сімейний табір “Відпочинок заради єднання” для сімей бенефіціарів фонду.

Метою табору було здобуття навичок сімейного відпочинку та спільного проведення дозвілля мам з дітьми.

Традиційно програма заходу була насичена – вправи з педагогіки пригод, елементи навчання, прогулянка горами, настільні ігри та активний відпочинок на природі, вечірні обговорення дня та планів на прийдешній день.

Обговорення вправ з пригодницької педагогіки та спільні арт-терапевтичні завдання допомогли батькам розібратись з особливостями поведінки дітей в підлітковому віці, зорієнтуватись як протистояти маніпуляціям та познайомитись з власним творчим потенціалом. 

Цих п’ять днів табору підкреслили учасникам важливість не лише спільного дозвілля та його якості, але й необхідність чітких правил, послідовності у їх дотриманні та гумору.

В останній день учасники поділилися враженнями про табір, серед них були слова однієї з мам: “Я зрозуміла, що можу довіряти своїм дітям, навіть у ситуації коли чогось не розумію”. Одна з учасниць поділилась: «Треба дотримуватись правил та бути щирою».

Благодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» дякує управлінню соціального захисту департаменту гуманітарної політики ЛМР за підтримку!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X