Image

Франківський Карітас допоможе сім’ям, які постраждали від домашнього насильства

0 Comments

Благодійна організація «Карітас Івано­-Франківськ» розпочинає роботу з соціально-психологічної підтримки сімей, які постраждали від домашнього насильства. Фахівці Карітасу протягом трьох місяців будуть надавати кваліфіковану допомогу дітям та дорослим.

Проект називається «Кроки до нового життя» і має на меті допомогти сім’ям відновити стосунки на основі поваги, довіри, толерантного співжиття та зменшити негативний вплив ситуацій насильства на психічне здоров’я.

В рамках програми заплановані екскурсії, тренінги як для батьків, так і для дітей, психологічне консультування, майстер-класи для дітей, ігри, розваги, конкурси, спільне дозвілля.

Соціально-психологічна підтримка допоможе:

  • гармонізувати фізичний та емоційний стан
  • підвищити рівень самоповаги
  • розвинути уміння самостійно вирішувати буденні труднощі
  • відновити психічні ресурси

Проект «Кроки до нового життя» буде здійснюватися за фінансової підтримки Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

Телефон для звернень: 067 34 41 027; 099 20 23 359

Франківський Карітас гарантує анонімність.

Робота ведеться в рамках діяльності Центру соціально-психологічної допомоги для дітей, сімей та молоді, що діє на базі Карітасу.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X