Image

Допоможіть Микиті відкрити першу інклюзивну майстерню печива у Фастові

0 Comments

Знайомтеся, – це Микита – юний кулінар, що мріє відкрити власну інклюзивну кондитерську «Коржик».

Коли ми називаємо Микиту сонячним, маємо на увазі не лише його захворювання (синдром Дауна), а, передусім, сонячну вдачу життєрадісного й світлого юнака!

Микита надзвичайно цілеспрямований і відданий у праці, багато життєвих завдань і викликів долає самостійно. Але саме зараз йому та його сім’ї дуже потрібна наша моральна і матеріальна підтримка! На долю сім’ї випало немало випробувань: пожежа зруйнувала будинок, мати з двома дітьми – Микитою і малолітньою донею – опинилася в скрутних обставинах.

Після пожежі волонтерська команда доброчинців-умільців Благодійного фонду Карітас Фастів, згуртувавшись, допомогли відновити будинок, придбати меблі й речі першої необхідності.

Микита мріє допомагати мамі й сестрі, працюючи й отримуючи зарплату! Хлопець навчається у професійно-технічному училищі за спеціальністю «Кухар -кондитер». Але знайти роботу цьому сонячному кулінару непросто, – на жаль, чимало працедавців бачать лише хворобу хлопця, але не його світле серце й умілі руки…

Благодійний фонд «Карітас-Київ» та Соціально-освітня Волонтерська Академія «СОВА» започатковують волонтерську акцію «Листи до Микити»!

Умови акції:

1. Напишіть мотиваційний лист-підтримку Микиті й надішліть його на пошту sovacaritas@ukr.net. Можете розповісти юному кухарю про власний досвід успіху, дати корисні поради чи просто підтримати світлими й добрими побажаннями.

2. Перерахуйте якусь суму коштів для відкриття кондитерської або попросіть про це знайомих, рідних, друзів. Підтримати коштами проєкт «Коржик» можна ось тут: https://biggggidea.com/…/majsternya-kraftovogo…/…

3. Розкажіть про збір коштів на майстерню «Коржик» у своїх громадах, спільнотах, сім’ях, навчальних закладах, місцях Вашої праці.

Уже 40 доброчинців доєдналися до команди підтримки талановитого, прекрасного Микити!

Допоможімо й ми здійснити його мрію почати працювати на славу Божу! Аби колись смакувати неповторним печивом Микити…

Запевняємо: Микита радітиме кожному Вашому листу і кожній гривні, даруючи свою вдячну сонячну усмішку!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X