Image

Тренер з фасилітації

Конкурс на теренера з фасилітації

МБФ Карітас України запрошує взяти участь у конкурсі на Тренера з фасилітації у проекті «Соціально педагогічна робота з дітьми та молоддю». Цей проект спрямований на розробку адекватних якісних послуг для дітей вулиці, до яких не можуть бути залучені державні служби. 

Мета тренінгу сформувати розуміння фасилітації як підходу,  розвинути навички фасилітатора, навчитися з’ясовувати запит клієнта та створювати відповідний дизайн тренінгу, познайомитися з логікою проектування фасилітації під час тренінгу, навчитися використовувати основні методи і техніки фасилітації,  навчитися веденню тренінгу з дорослими учасниками (спеціалісти, працівники, які мають дотичність роботи з молоддю).

Завдання до кандидата

Тренер розробляє програму навчання, домашні завдання, практичні кейси для опрацювання та узгоджує їх з Карітасом України. Всі теми та завдання обговорюються із представником Карітасу України. Графік проведення навчання також узгоджується із представником Карітас України.  

Досвід та кваліфікаційні вимоги

• Вища освіта (докторантура, магістр або спеціаліст) з соціальних наук, менеджменту, економіки, права та інших відповідних сферах. 

• Досвід фасилітації груп, знання сучасних підходів, методів та технік фасилітації тощо. Заявник повинен надати докази своєї практики та досвіду роботи у вигляді рекомендаційних листів.

• Принаймні 3 роки практичного досвіду  та проведенні тренінгів/семінарів, а також проведення супервізій.

• Досвід, пов’язаний із навчанням фахівців, не менше 3 років. 

• Відмінне знання української мови з відмінними навичками письма. 

 Документи, що підлягають включенню при поданні пропозицій

Заявники подають наступні документи:

• Мотиваційний лист з поясненням, чому заявник вважає себе найбільш відповідним для даної позиції (українською мовою); 

• CV, включаючи інформацію про минулий досвід на аналогічних позиціях та контактні дані для підтвердження; 

• Фінансова пропозиція.

Детальний опис вимог, цілей, завдань та графік виконання у Технічному завданні, що додається окремим файлом. 

Заявки надсилати мейлом з вказанням теми листа «Тренер з фасилітації» на адресу: tender@caritas.ua  до 5 квітня 2019 р до 17.00.

Контакт для запитань – Пухняк Ірина, тел. +38 097 5406222

uk Ukrainian
X