Image

Запрошуємо на вебінар «Як зберегти наснагу та мотивацію на довготривалому шляху до мети»

0 Comments

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Як зберегти наснагу та мотивацію на довготривалому шляху до мети», який відбудеться 13 лютого 2020 року.

На вебінарі ми звернемося до таких важливих питань:

🚀Про що треба подбати «на березі»: коректна постановка мети, побудова покрокового плану, створення резерву пружності для зустрічі з неочікуваними чи небажаними випадками.
🚀Аналітична підтримка на довготривалому шляху: конструктивний аналіз зробленого, перетворення небажаних результатів у корисний досвід, закріплення позитивних стратегій, корекція плану відповідно до результатів аналізу.
🚀Психологічна підтримка себе на довготривалому шляху: створення точок «підзарядки» – як зберегти себе в здоровому, врівноваженому стані, розрахувати та поповнити власні психологічні ресурси.

Ведуча вебінару – Ольга Кліндух – психолог, арт-терапевт, EMDR-практик, НЛП-практик. Веде програми з розвитку стресостійкості, профілактики професійного вигорання, розвитку емоційної компетентності, конструктивного спілкування.

Дата й час: 13 лютого 2020, з 19:00 до 20:00.
Мова вебінару – українська 🇺🇦
Участь безкоштовна!

Для участі необхідно зареєструватися: http://bit.ly/31yhVmO

Заповніть форму – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.
***
Вебінари проводяться безкоштовно в межах проекту “Зміцнення соціальної згуртованості” Карітасу України

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: