Image

УГКЦ презентували Біблію для дітей «Заплющ очі. Дивись серцем»

0 Comments

Вчора, 22 травня 2018 року, в столичному інформаційному агентстві УНІАН відбулась презентація Біблії для дітей «Заплющ очі. Дивись серцем», надрукованої шрифтом Брайля.

Дане видання Біблії для дітей, в тому числі – для дітей з порушенням зору, приурочене вшануванню року Біблії в Україні. Дедуковано Святе Письмо особі Блаженної пам’яті Патріарха Любомира (Гузара), який на схилку літ також боровся із недугою пов’язаною із втратою зору.

До річниці Його відходу до вічності надрукована ця Біблія. Про друк видання для незрячих дітей, за свого життя старався Блаженніший Любомир.

За день до презентації, Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, у співслужінні з Преосвященним Владикою Йосифом Міляном, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, звершили чин освячення Біблій для дітей «Заплющ очі. Дивись серцем».

Варто зазначити, що 22 травня книгу презентували також і в Житомирі.

«Рада церков оголосила 2018 рік роком Біблії. Крім того, Блаженніший Любомир Гузар в останні свої роки втратив зір. Але втрата зору ще більше відкрила нам його серце. Він дуже переймався людьми з порушенням зору і просив допомогти їм осягнути цей світ, Бога і його словом. Рік цей проект готувався, а сьогодні ця книга презентується одночасно у багатьох містах України», – зазначив настоятель парафії Святого Василія Великого отець Віталій Сидорук.

Презентації  Біблії надрукованої шрифтом Брайля також відбуватимуться у різних містах України, а зокрема; у Рівному, Харкові, Одесі, Івано-Франківську та інших обласних центрах. В рамках заходів будуть висвітленні проблеми дітей та дорослих із порушенням зору. Окрім цього буде розглянуто питання про актуальність забезпечення маленьких громадян України дитячими книжками, надрукованими шрифтом Брайля.

Зазначимо, що сьогодні в нашій державі мешкає багато юних читачів, які з нетерпінням чекають на вихід таких книг, що принесуть їм насолоду та втіху.

Учасники презентації в Києві:

– Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії УГКЦ;

– Марина Потеляхіна, завідувачка відділом обслуговування центральної спеціалізованої бібліотеки для незрячих імені Миколи Островського;

– Ганна Гут, ілюстратор; Ростислав Комаренко, натхненник та керівник проекту;

– Марія Мельникович, координатор спільноти Покоління Любомира (Гузара).

Модератор: о. Андрій Боднарук, Голова прес-бюро Київської архиєпархії УГКЦ

Довідка: Над виданням Біблії працювали більше року. Розпочали працю над Священною Книгою з Благословення Преосвященного Владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської архиєпархії. Реалізувати ідею вдалось завдяки допомозі благодійної організації «DIE STERNSINGER KINDERMISSIONSWERK». Цим самим в УГКЦ намагаються, щоб Слово Боже було доступне для кожної людини: «Важливо, щоб діти єдналися у читанні Святого Письма в незалежності від жодних фізичних обставин свого життя. Ця Біблія нестиме Євангелізаційний, місійний, та об’єднавчий процес, адже усі ми є однаковими улюбленими сотворіннями Божими. Тому кожна людина гідна пізнавати Бога у Святому Письмі та у своєму житті», – говорять організатори.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: