Image

У Хмельницькому побудують перший в області інклюзивний дитячий майданчик

0 Comments

В обласному центрі до кінця жовтня планують побудувати перший інклюзивний дитячий майданчик. З’явиться він на вулиці Зарічанській, 10\3, що на території «Соціального центру святого Миколая Чудотворця для дітей та молоді з особливими потребами» Карітасу Хмельницький.

«До нашого центру приїжджають дітки з особливими потребами і, очевидно, що вони потребують якось простору для спілкування з друзями. Тому з’явилась ідея створення такого майданчика. Тим більше, діти до 7 років соціально не розрізняють, чи це дитина з особливими потребами, з інвалідністю чи ні. Зазвичай їм просто подобається разом гратися. Так зав’язуються дружні стосунки, формується толерантне ставлення, бачення того, що всі діти різні», – розповідає керівник соціального центру Карітас Сергій Бабій.

За його словами, по області таких просторів немає взагалі. В Україні їх існує десь 7-8, але вони не надто доступні для дітей з особливими потребами через неналежне покриття. Єдиний інклюзивний майданчик, повністю пристосований для цих дітей, є у Дніпрі.

«Вартість проекту, який ми намагаємось реалізувати у Хмельницькому, близько 970 тисяч гривень. Разом із активістами Волонтерського лідерського руху зібрали вже близько 500 тисяч гривень. Це були кошти і волонтерів, і просто людей, які забажали долучитись. Наразі готовий візуалізований проект майданчика. 70 % обладнання уже замовлено. Чекаємо рішення сесії про відведення території під будівництво. Загалом, міська влада іде на зустріч», – додає Сергій.

Планують, що майданчик буде відкритим для відвідувачів. Туди зможуть приходити діти і з соціального центру, а також зі спальних районів, садочків.

Долучайтесь до збору коштів на обладнання майданчика. Рахунок центру: 26009052309748 (примітка «дитячий майданчик»)
МФО: 315405
Код ЄДРПОУ: 26216817

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: