Тренінг для бенефіціарів Карітасу Київ: “Правила поведінки на роботі”

Простір підтримки Благодійного фонду Карітас Київ і далі активно співпрацює з Всеукраїнською Благодійною організацією Даун Синдром.

У рамках конкурсу мікро-грантів нещодавно відбувся черговий тренінг для учасників  проекту «Клуб молоді для молодих людей з синдромом Дауна». Тема заходу «Правила поведінки на роботі».

Тренінг проходив у невимушеній доброзичливій атмосфері. Соціальні педагоги надзвичайно ретельно проводили цей захід. Молоді люди з синдромом Дауна з великим зацікавленням та увагою засвоювали важливі для них ази поведінки на роботі.

Всеукраїнська Благодійна організація Даун Синдром вже має гарні результати: кілька осіб із «Клубу молоді для молодих людей з синдромом Дауна» пройшли випробування і вже працюють.